Znajdź 150 różnic

Wyklejka Amelii i Kuby) Wyklejka Kuby i Amelii) Nie da się ukryć, że pomysł wykorzystałem już wcześniej w serii FNiN. W przypadku dwuksiążki jednak rozwinąłem go zgodnie z jej duchem. Są więc to dwie wyklejki podobne, ale jednak zasadniczo różne.


Udostepnij
Glodne Slonce

8 Responses to “Znajdź 150 różnic”

 1. Pikolo01 Says:

  “Pomysł wykorzystałem wcześniej w serii FNiN” Czyżby przednie i tylne wyklejki Felixów nie były identyczne, czy chodzi o rożnice miedzy częściami?

 2. Rafal Kosik Says:

  Moja najnowsza powieść to właściwie dwie powieści, których akcja rozgrywa się równolegle. Są to fizycznie dwie książki, więc i wyklejki są inne.

 3. Goldob Says:

  @Pikolo01: Raczej spodziewałbym się, że wyklejki poszczególnych wydań ŚZ i ŚZ2 mogą się nieco różnić, tak samo, jak nie zgadzają się niektóre szczegóły “wewnątrz”. Czy tak, panie Rafale?

 4. Rafal Kosik Says:

  Myślałem o czymś takim, ale już same te dyskretne różnice w treści były wystarczającym zamieszaniem przy produkcji.

 5. Pikolo01 Says:

  @Goldob:Jak do tej pory jedynymi egzemplarzami FNiN jakie czytałem są moje własne więc nie bardzo mam porównanie.
  @Rafał Kosik: Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o różnicach między wydaniami ŚZ(chyba, że po prostu poprawiano jakieś literówki, ale to się prawie zawsze zdarza). Czy mógłby pan wyjaśnić o co chodzi?

 6. FNIN uber ales Says:

  A ja mam pytanko. Co narysował pański syn Jan w ksiàżce “Kuba i Amelia”, że jest wymieniony jako właściciel praw autorskich do okładki i ilustracji? Dziękuje z góry za odpowiedź.

 7. Rafal Kosik Says:

  Narysował trzy samochody.

 8. Rafal Kosik Says:

  @Pikolo01, tu jest wyjaśnienie http://forum.fnin.eu/showthread.php/2129-Imi%C4%99-Niki

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).