Zahcon 2009

Zahcon 2009 Wybieram się do Torunia na konwent fantastyki Zahcon. Termin spotkania ze mną nie został jeszcze ustalony, ale będę w Toruniu przez cały czas trwania konwentu – 26-28 czerwca.

Wszystkich chętnych jak zwykle zapraszam na spotkanie i na cały konwent.


Udostepnij
Glodne Slonce

13 Responses to “Zahcon 2009”

 1. tesska Says:

  Super! :D
  Prawie na 100% się pojawię (wreszcie!) :)

 2. tesska Says:

  Ech… :( Nie wiem czemu źle przeczytałam… ale sekundę temu byłam pewna, że notka głosi “26-28 sierpnia”. No to się przez chwilę nacieszyłam… 26 czerwca mam egzamin, a 29… dwa kolejne.

 3. Rafal Kosik Says:

  Czyli 27-28 jesteś wolna ;>

 4. cascadebadge Says:

  Miło że będzie możliwośc spotkania pana. Szkoda tylko że nie bliżej Krakowa

 5. tesska Says:

  Tylko na te 29.06 kiedyś się trzeba pouczyć… ;p

 6. pani M Says:

  o yeeeah! Toruń, zaprasza!!! wreszcie się doczekałam ; )

 7. MiK Says:

  To sie poucz przed 26

 8. tesska Says:

  @MiK
  Przed 26 mam cztery inne egzaminy, materiał na jeden z nich to m.in. szczegółowa znajomość stu lektur. Może sobie daruj pouczanie innych, jak nie masz szerszego spojrzenia na sprawę?

 9. MiK Says:

  lol jaka nerwowa dziewczyno to byla rada

 10. Klaudia xd. Says:

  Dżissssss………. ja mam wtedy obóz! No i tak sie zawsze kończy….No ale kiedyś na pewno się uda z panem spotkać panie Kosik:)) Serdecznie zapraszam na Śląsk(na podbeskidzie jeszcze lepiej,a do Bielska-Białej to już całkowity lux:)));0:)

 11. Klaudia xd. Says:

  No i do B-B wszystkich innych fanów też przygarne, bo mam niedosyt wspólnych tematów z rówieśnikami :0))):) (ale bardzo staram się ich nawrócić z HSM na FNiN):)))

 12. llla Says:

  A kiedy będzie Gdynia ?

 13. Rafal Kosik Says:

  Koło Gdyni będzie Nordcon w Jastrzębiej Górze w grudniu, ale to konwent raczej zamknięty. Jak u masonów, trzeba mieć kogoś, kto Cię wprowadzi.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).