yasiex0r

Utalentowany i muzykalny poeta, samorodny talent, czy prowokacja służb specjalnych Azerbejdżanu? Środki techniczne użyte do realizacji są więcej niż przyzwoite, język jest więcej niż żywy. Czy to możliwe, że koleś w garażu nagrywa coś lepszego o klasę od szmirpapki serwowanej przez „wiodące rozgłośnie radiowe”? Jeśli yasiex0r chce wydać swoją twórczość, to przewiduję pewne problemy z dziedziny copywrights i Departamentu Kontroli Bluzgów. Stężenie wyrazów niecenzuralnych na minutę utworu osiąga niespotykane wcześniej wartości, ale i tak warto się zaznajomić. Poniżej linki, a od nich pożeglujcie dalej:

www.youtube.com/watch?v=6njIFbBlsXU&feature=related
www.youtube.com/watch?v=96iYmDQFnoo&feature=related
www.youtube.com/watch?v=O-uOixSY2jw&feature=related

Uwaga! Dozwolone od lat 18… albo i 28.


Udostepnij
Glodne Slonce

3 Responses to “yasiex0r”

  1. Kasia Says:

    Żenada

  2. toroj Says:

    W utworze pierwszym, niestety, obserwujemy niemiłe dla ucha rwanie rytmu i kłopoty z rymem. Frazy są wysilone i brzmią bardzo amatorsko. Utwór drugi jest zdecydowanie bardziej udany, zarówno pod względem merytorycznym jak i rytmicznym, a treść wskazuje na zdrowe zainteresowania autora robieniem biznesu na mało eksponowanych polach polskiego biznesu. Utwór trzeci znów trąci amatorszczyzną, a jego przesłanie jest mętne i na dodatek promuje niezdrowy tryb życia. Zapewniam, że Vanish szkodzi na żołądek, zwłaszcza niefiltrowany!

  3. Rafal Kosik Says:

    Wiem, że to nie jest profesjonalna produkcja, ani nic wybitnego, ale gdyby tylko zredukować liczbę bluzgów, utwory byłyby sympatyczne. Ciekawsze na pewno od promocyjnych wypełniaczy w większości stacji radiowych.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).