Wywiad na portalu Lubimy Czytać

Dla zainteresowanych wywiad ze mną na portalu Lubimy Czytać.


Udostepnij
Glodne Slonce

9 Responses to “Wywiad na portalu Lubimy Czytać”

 1. Adixmasz Says:

  Panie Rafale mam jeszcze jedno pytanie, dotyczy ono czwartego tomu serii - FNiN oraz Pułapka Nieśmiertelności. Chciałem kupić tę książkę ale znalezienie jej graniczy z cudem, nawet na stronie sklepu pańskiego wydawnictwa nie można dostać tej książki (w tradycyjnej formie). Czy planowany jest jej dodruk w najbliższym czasie ? Teraz jest to towar kolekcjonerski którego nie można znaleźć w żadnej księgarni internetowej. Pytanie umieściłem w komentarzach, ponieważ uważam, że jest zbyt błahe aby spamować skrzynkę pocztową wydawnictwa.

 2. Rafal Kosik Says:

  Nakład się wyczerpał. Kolejny dodruk po wakacjach.

 3. Karo Says:

  niedawno rozmawiałam z bratem na temat ekranizacji TMK nie podobała mi się specjalnie ale była ok i podczas rozmowy zaczęliśmy się zastanawiać co można by jeszcze zekranizować i ja stwierdziłam że chętnie obejrzałabym “trzecią kuzynkę” więc mam szczerą nadzieję że ten projekt uda się zrealizować :D

 4. Marysia Says:

  Naprawdę nie wie Pan, jak nazywał się Net? Szkoda, to mój ulubiony bohater

 5. Fan anonim Says:

  Fajny wywiad. A czy zna Pan może już datę premiery nowego FNiN?

 6. NikaDoma Says:

  Wywiad bardzo ciekawy. Ja wreszcie obejrzałam TMK i… cóż, rozczarowałam się, bo pominięte zostało tyle światów, a przy okazji ujawnione szczegóły, o których kłamałam bratu, żeby wreszcie przeczytał książkę:) Ogólnie… To Manfred WYMIATA!

 7. susan1224 Says:

  “Mój syn ma już szesnaście lat, więc zaczyna wyrastać z grupy docelowej.”
  Ej, ja mam 18 i póki co nie zamierzam wyrastać z grupy docelowej :c.

 8. xyz Says:

  ej, 13 część Felixa? przecież wydane zostało tylko 11 części !

 9. Rafal Kosik Says:

  Miało być 12, ale się coś rypsnęło.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).