Wyklejka

Wyklejka FNiN SCHSą w życiu każdego autora takie chwile, że nie chce mu się pisać, a jednak pisać musi. Bo przecież ta miniaturka po lewej będzie wyglądała nieestetycznie nieoblana textem. Jeszcze ze dwa zdania i powiem o co chodzi. Ładna dziś pogoda, choć trochę pada. Jak klikniecie na miniaturkę, zobaczycie małą wyklejkę FNiN SCH. Jeszcze jedno zdanie… już wystarczy.


Udostepnij
Glodne Slonce

25 Responses to “Wyklejka”

 1. Wojtek Says:

  Pierwszy! (albo tylko mi się tak wydaje). Ładnie wyszło ;). Najlepszy Net z kuchenką.

 2. Woju Says:

  Post świetny, nie jestem pisarzem, ale “znam ten stan”.
  Oglądam wyklejkę i odliczam dni do premiery niczym rozgorączkowany gimnazjalista.

  Pozdrawiam i życzę dużo chęci do pisania :)

 3. Czapla Says:

  Och, czekam z niecierpliwością na premierę SCH. Net z kuchenką naprawdę świetny. Znowu udało się Panu mnie zaskoczyć. Wyrazy uznania. :)

 4. Felix Says:

  Powstrzymałem się przed spojrzeniem na powiększenie - nie chcę sobie psuć zabawy… :)

  Mam nadzieję, że przedpremierowe zamówienia zostały wysłane, bo czekam z niecierpliwością!

 5. NikaDoma Says:

  Kozołak piękny:) Czyżby Net uczył się gotować? Z jego szczęściem, równie dobrze mógł próbować upiec w piekarniku mleko dla bratosiostry:D Tak, nie ma co, trzeba czekać na premierę, na obniżkę cen… Pozdrawiam serdecznie!

 6. mara Says:

  Ojejku ! Kocham oglądać te wklejki :) Już nie mogę się doczekać ksiażki, stęskniłam sie za F, N i N

 7. fanNeta Says:

  W empiku możecie zamówić przedpremierowo za 34zł.

 8. irzyd Says:

  @NikaDoma
  Raczej mama Felixa gotuje

 9. Magdalena Says:

  Czy ten kozołak ma coś wspólnego z herbem Piaseczna (baran z rogami kozła, tylko biały) ? Pozdrawiam, będziemy się za nim rozglądać w okolicznych lasach :)

 10. Nora Says:

  Ta w czerwonych włosach to Laura?

 11. Nora Says:

  Gdzie można dostać taki świetny długopis? Ja i mój tata lubimy survival - każdy w domu ma swój nóż składany, prawdziwą fińską finkę, gaz pieprzowy, latarkę, mały zestaw z żyłką, haczykiem i wodoodpornymi zapałkami, mój tata ma multitoola a ja mam jeszcze swojego kochanego victorinoxa… Hehehe, może dla tego tak lubię Felixa?

 12. Fan anonim Says:

  FNiN to jedyna książka jaką znam, gdzie wyklejka jest tak dobrze zagospodarowana. Gratuluję pomysłu.

 13. Rafal Kosik Says:

  @Nora: w demobilach lub w sklepach internetowych: militaty.pl, militaria.pl, cqb.pl etc.

 14. Fnin uber ales Says:

  A co jest temu długopisu że jest taki wyjątkowy?

 15. BW Says:

  Panie Rafale, ile po premierze pojawi się e-wersja?

 16. Rafal Kosik Says:

  @BW, Tydzień z hakiem.

  @Fnin uber ales, po pierwsze i najważniejsze jest fajny, po drugie nie sposób go zepsuć, po trzecie zwykle ma dodatkowe funkcje - mój obecny ma wybijak do szyb i krzesiwo magnezowe.

 17. Rafal Kosik Says:

  A, wróć… można go zepsuć, ale trzeba się bardzo postarać.

 18. Fnin uber ales Says:

  Dziękuje za odpowiedź

 19. Lukas Says:

  Książka jest rewelacyjna, tylko szkoda, że nie było Manfreda.

 20. GEO Says:

  Tak poza tematem super latarki to ciekawy epizod tych dronow, ale czytałem kilka razy i nadal nie wiem (nie mogę się domyślić ) z kim mogła rozmawiać osmoza na końcu książki ,bo chyba nie z mortenem choć trzy tryby są na ( zapomnialem jak to się nazywa) okładka wewnętrzna .

 21. Adggamma Says:

  @GEO
  A może jednak ? Może Morten jest teraz androidem? W końcu w tym pomieszczeniu było ciemno i ta babka nie widziała go dokładnie. Mogła nie zauważyć, że to nie człowiek. W końcu Golem-Golem tez kiedyś udawał człowieka, już nie pamiętam kiedy.

 22. will Says:

  Książka w 85% super, ale np. Te pieczarki wersalskie, wlosy Neta zabrudzone przez piekarnik i gril, to ze dogadywali sie bez problemu z anglikami(bo w gimnazjum nie zna sie na tyle angielskiego) aha i ze tamci nie jedli kwasnego, to bylo cienkie. Ale tak jak mowie ogolnie super. Nwm moze jestem nieco starszy niz wiekszosc czytelnikow i dlatego to zauwazam. Pozdro

 23. NoNetName Says:

  Książka świetna, teraz kto nie czytał niech nie czyta tego :
  Prolog dość tajemniczy, później przezabawnie opisany wątek z obcokrajowcami, włosy Neta, Sklepowanie z nauczycielami,puszczanie kaczki w kaczki, to było chyba najlepsze :D
  Później tak jakby przeskok w tytułową część książki, i równie mocna część nad jeziorem. Trochę dziwne zachowanie Felixa względem Niki, i jej względem niego troszkę też. Nierandka Neta, niech pan ich czasem tak rozdzieli, fajnie wyszło. Oczywiście ciekawy wątek kryminalny, no ale to zakończenie takie lekko na odpiździel :/
  Został rok gimnazjum,. więc może jeszcze wiele się wydarzyć. Wprowadził pan wątek, z tym szefem na 50 piętrze pewnie silver towerze. Czyli pewnie wprowadza do następnej części, albo jeszcze odleglejszej.
  No ale tak czy owak ląduje u mnie na 4 miejscu, za 3K, i 2 częściam. Ś0.

 24. Nora Says:

  Tak, 3K zdecydowanie rządzi.

 25. requiem007 Says:

  Fajna . Akurat mam pod ręką tę część FNiN ,więc podziwiam w oryginale . Najlepsza jest ex-kaczka .

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).