Wyjść z bąbelka, czyli rewolucja dla nastolatków

Duży Format„Na ile znam raczej konserwatywne poglądy Rafała Kosika, nie chodziło mu o żadne genderowe dekonstrukcje, po prostu o literacką zabawę. Niechcący wyszło mu jednak coś bardzo wywrotowego”. Cały felieton Wojciecha Orlińskiego o Amelii i Kubie możecie przeczytać na stronie wyborcza.pl lub w papierowym wydaniu Dużego Formatu (czwartkowy dodatek Gazety Wyborczej). W razie problemów technicznych służę kopią zapasową.


Udostepnij
Glodne Slonce

2 Responses to “Wyjść z bąbelka, czyli rewolucja dla nastolatków”

  1. flamenco108 Says:

    Za każdym razem, jak Orliński próbuje wcisnąć swoje lewicowe interpretacje, przypominam sobie, że ostatnią funkcją, o jakiej słyszałem, że pełnił, była funkcja przewodniczącego związków zawodowych Agory, co w naszym kraju jest fuchą nie lada i rewolucyjną, że hej.

  2. Ausir Says:

    Wyobraź sobie, że Orliński założył w Agorze związek zawodowy po to, aby po lewicowemu bronić praw pracownikow. Może ciężko Ci to sobie wyobrazić, ale niemal wszędzie na świecie związki zawodowe są mocno lewicowe.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).