Witaj przygodo!

Felix Net i Nika oraz Sekret Czerwonej Hańczy - okładkaO ile „Siódma Kuzynka” zalicza się do literatury grozy, a „Pułapka Nieśmiertelności” jest thrillerem, to „Sekret Czerwonej Hańczy” zalicza się do typowej powieści przygodowej, całkiem niczego sobie. (więcej na szortal.com…)


Udostepnij
Glodne Slonce

19 Responses to “Witaj przygodo!”

 1. WJG Says:

  Siódma kuzynka? Chyba się rozmnożyły…

 2. irzyd Says:

  Ten krótki tekst, który się pokazuje na Pana stronie, jest taki sam, jak przy poprzednej recenzji, a w dodatku z tym samym błędem.

 3. Rafal Kosik Says:

  Dzięki za spostrzegawczość. Nie to wkleiłem (już poprawione), a co do błędu, to nie jest mój, a wynikł pewnie z tego, ze to siódmy tom.

 4. Mortenka Says:

  Uff, bo już myślałam, że znowu mam jakieś kompletnie nieuzasadnione deja vu… ;)

 5. Smite Says:

  Czy pana książki są w jakiś sposób ekologiczne?

 6. Maria2604 Says:

  Pan jest świetnym pisarzem! Nie mogę się doczekać kolejnej trzynastej części, bo będzie, prawda? Jestem ciekawa skąd wziął się pomysł na tą serię i na jej kolejne części?

 7. Maria2604 Says:

  Pan jest świetnym pisarzem! Jestem ciekawa skąd wziął się pomysł na serię FNiN i na kolejne części. Będzie 13 część?

 8. Maria2604 Says:

  ups, to ja to 2 razy wysłałam, przepraszam…

 9. Hgnat Says:

  Panie Kosik,
  mnie natomiast (i nie tylko mnie) nurtuje czy Justyna się jeszcze pojawi ponieważ wątek z nią jest jakiś taki niedokonczony :-)

 10. Rafal Kosik Says:

  Się pomyśli…

 11. Zuza Says:

  Wiadomo jaki będzie tytuł 13 części? :)

 12. Rafal Kosik Says:

  Gdzie tam.

 13. Pytający Says:

  Są jakieś konkursy, gdzie można wysłać swoje opowiadania ? Od dawna mam sporą wyobraźnie, i w sumie od 2 lat napisałem trylogię, gdzie większość pomysłów była moja. To było bardziej takie ćwiczenie pisania. W międzyczasie się wyrobiłem i idzie mi to coraz lepiej. Obecnie piszę coś, co chciałbym już gdzieś wysłać, aby ocenił to ktoś, kto się na tym zna. Wie ktoś, coś na ten temat?

 14. Arawis Says:

  Jeej, jest sporo konkursów na opowiadanie, wystarczy wygooglać sobie takie haselko i wyskoczy masa różnych różniastych ;) Sama jak miałam czas, to przeglądałam, teraz niestety moje pisanie pozostaje sobie i cierpliwie czeka.
  Pytający, a co ciekawego napisałeś? Lubię czytać opowiadania innych ludzi i w sumie zaciekawiłeś mnie tą swoją wzmianką o trylogii ;D

 15. Fan anonim Says:

  A ja swoje opowiadanie mam zamiar na konkurs wysłać. Nie wiem co prawda nawet, jak ten konkurs się nazywa, ale wiem o nim z mojego gimnazjum, więc te ,,techniczne” sprawy, póki co pozostawiam mojej nauczycielce od polskiego.

 16. Pytający Says:

  @Arawis Uwierz, tamto coś nie nadaje się do wysyłania i czytania :D
  Teraz piszę coś co mi się spodobało. Jak lubisz czytać, to mogę Ci wysłać to co napisałem do tej pory, i ocenisz sama ;D

 17. Arawis Says:

  @Pytający, wiesz co? a z checia bym sobie poczytala ^^ nosoydeaqui1@gmail.com w wolnych chwilach moge po kawaleczku czytac ;)

 18. Anonymous Says:

  ja też! ; )

 19. Pytający Says:

  Łał, nie spodziewałem się tego :D
  @Arawis Dobra, wezmę się w takim razie za poprawianie, i za jakiś czas prześlę ^^
  @Anonymous To samo Tobie. Tylko zapodaj pocztę, czy cokolwiek ^^

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).