Wielkanoc

Egghouse Życzę Wam wszystkim wesołych i sensownych świąt Wielkiej Nocy. Rodzice niech pamiętają, że zajączek też przynosi prezenty, dzieci za to niech będą grzeczne, bo zajączek może przynieść rózgę… Dobra, przesadziłem, zajączek nie przynosi rózg, ale może pogryźć, a nie ma pewności czy jest szczepiony. Tak, czy inaczej, bawcie się dobrze i odpoczywajcie.


Udostepnij
Glodne Slonce

9 Responses to “Wielkanoc”

 1. Karol Says:

  Życzę panu szczęścia w życiu, świąt pełnych spokoju i radości, oraz mnóstwa wspaniałych literackich pomysłów, którymi pewnie jeszcze nie raz będziemy zaskoczeni. :)

 2. Karol Says:

  Czy na święta dostaniemy od Pana jakieś opowiadanko o Felixie Necie i Nice? :)

  P.S. Fajna piasnka

 3. Karol Says:

  Czy na święta dostaniemy od Pana jakieś opowiadanko o Felixie Necie i Nice? :)

  P.S. Fajna pisanka

 4. Justyna Says:

  Wesołych Spokojnych Rodzinnych Świąt i Zdrowia Jaśkowi

 5. Rafal Kosik Says:

  Dzięki za reżyczenia :) Przekażę dalej.

  Opowiadanko postaram się machnąć na majowe targi książki w Wawie. Zastanowię się, co zrobić, żeby było dostępne w całej Polsce (niestety to za mały zeszyt, żeby dało się go dustrybuować przez księgarnie).

 6. Kuba Says:

  Czyli dopiero coś nowego w maju… nie wiem czy się doczekam;). Mam nadzieję, że i w Krk można będzie dostać to opowiadanko…
  P.S Czy w piątej części będzie powiedziane jak Net ma naprawdę na imię??

 7. Karol Says:

  Mam nadzieję, że nie. Na tym polega cała zabawa, że nikt nie ma pojęcia. :)

 8. Kuba Says:

  Lol tak jak z Jonaszem??No doooobra…xD.

 9. Piotrek Says:

  Magaopóźnione życzenia wielkanocne (potraktujcie jako na przyszły rok). Dopiero dzisiaj odryłem tą stronę i dlatego tak późno.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).