Wieczorne Polaków rozmowy

Wieczorne Polaków rozmowy (fot. RDC)Dosyć długi, bo prawie czterdziestominutowy wywiad, rozmowa właściwie. Nawet ciekawa rozmowa, wręcz bardzo ciekawa, bo i rozmówca-gospodarz ciekawy. Mam na myśli Roberta Łuchniaka z Radia Dla Ciebie, który zaprosił mnie do programu „Wieczorne Polaków rozmowy”. Pojawiła się również Kasia, co oczywiście sprawiło, że program był ciekawszy. Posłuchać można go na stronie RDC, choć sugeruję ściągnięcie pliku MP3 (prawy przycisk myszy i dalej wykażcie się inteligencją), bo na stronie niestety nie ma funkcji pauzy.


Udostepnij
Glodne Slonce

7 Responses to “Wieczorne Polaków rozmowy”

 1. Karolyna Says:

  Rzeczywiście długi wywiad! Ale bardzo ciekawy. To świetnie, że wydał Pan dwie książki, bo pomysł faktycznie “za fajny, żeby go nie zrobić” ;)

  Teraz tylko na tej stornie brakuje Panu działu “Amelia i Kuba/Kuba i Amelia” między odnośnikami do postów o innych powieściach.

 2. Rafal Kosik Says:

  Tak, muszę to zrobić.

 3. Karolyna Says:

  I nadal nie ma ;)

 4. Rafal Kosik Says:

  Prosz…

 5. Karolyna Says:

  Dziękuję :)
  Chociaż, to chyba na Pana korzyść powinno być, aby ta zakładka się tu znalazła, bo ostatnio mnóstwo postów o Amelii i Kubie / Kubie i Amelii :)

 6. Rafal Kosik Says:

  Ja bardzo dziękuję z doping, bo zwyczajnie lenistwo mnie powstrzymywało.

 7. Karolyna Says:

  Służę pomocą ;)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).