Wesołych świąt!

Nowy York

To nieprawda, że narysowałem tę kartkę w pół minuty na odwrotnej stronie rachunku z warzywniaka. To jest głęboko przemyślany minimalistyczny projekt pełen bieli, której przecież tak nam wszystkim brakuje. Życzę Wam Wesołych Świąt i Nowego Roku lepszego od tej kartki.


Udostepnij
Glodne Slonce

5 Responses to “Wesołych świąt!”

 1. Alka Says:

  Rownież wesołych świąt. Moje są takie ;)

 2. Nikodem Says:

  Przed chwilą skończyłem Klątwę Domu McKillanów. Będę tęsknił za Nimi w tym roku. Również wesołych Świąt!! :-)

 3. Fan anonim Says:

  Oceniając okiem eksperta, takie dzieło sztuki minimalistycznej niedługo osiągnie cenę ok. 10000 $. Ta kreska i te pociągnięcia markerem to prawdziwy majstersztyk. A ileż ukrytych znaczeń można w tym dziele wyłowić. Wkrótce z pewnością stanie się Pan bogatym człowiekiem :).*

 4. Rev Says:

  Ekspresja bieli, nieregularne kształty będące pełnią doskonałości, śnieżynka symbolizując fraktal jest nawiązaniem do matematyki, która, jak wskazuje buźka, może być wesoła. jednocześnie należy pamiętać, że zgodnie z teorią wieloświatów istnieje taka wersja rzeczywistości, w której ta kartka pochodzi z warzywniaka, co więcej, dopóki nie odwrócimy strony ta kartka jednocześnie jest z warzywniaka i nie jest. Należy pamiętać o niezwykłej grze kontrastu wywołanego pomiędzy bielą i czernią, tak symboliczne. Należy zaznaczyć, że być może ta wersja rzeczywistości jest tą, w której tekst napisany przez pana Kosika na blogu się urzeczywistniać - śnieg pojawił się dnia następnego po tym, w którym pan Kosik życzył śniegu. :)

 5. Bratzacieszyciela Says:

  Ciekawa artykulacja ksztaltu liter: W i Y znamionuje osobowosc tworcza, nie pozbawiona zdrowego rozsadku i kreatywna wobec wyzwan rzeczywistosci. Niewykluczone, ze autor jest niezlym obserwatorem rzeczywistosci, z lekko kpiaco-ironicznym spojrzeniem na ową, z refleksyjnoscia godna tego, by tworzyc rowniez dla maloletnich. Rozplanowanie napisu na srodku strony swiadczy o lekko samotniczej i z rysem nawet psychopatycznym, osobowosci, co jest charakterystyczne dla osamotnienia nieprzecietnie inteligentnego tworcy.
  Niewykluczone, ze moze to byc cyklista, pisarz S-F lub, co gorsza, homo sapiens.
  Zalecane: ostracyzm i izolacja od reszty przecietnego spoleczenstwa, w srodowisku najlepiej gorskim, w oddalonej od siedzib ludzkich jaskini, ale dobrze wyposazonej w techniczne srodki komunikacji interpersonalnej. Powinien pozostawac pod ciagla opieka psychoterapeutyczna, gdyz srodki na takowa posiada.
  Dr NO

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).