Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!
I żeby w przyszłym roku kto inny odwalał za was czarną robotę!


Udostepnij
Glodne Slonce

11 Responses to “Wesołych Świąt!”

 1. y Says:

  Wesołych :)

 2. Wielki Fan Agenta Mamrota Says:

  a to nie dzieci powinny ciągnąć sanie?

 3. Justyna Says:

  To nie dzieci rozdają prezenty ;) Idea tutaj poszła w inną stronę. Choć rysunek dzieci dających prezenty Mikołajom też byłby ciekawy.

  Wesołych świąt! :)

 4. Gosia21 Says:

  To ja tez życzę wszystkim wesołych świąt.

 5. Fan anonim Says:

  Wesołych świąt!

 6. Felix Says:

  I od razu geba sie rozbaniania ;).

 7. saxophonistka Says:

  Wszystkiego naj naj naj

 8. Carrie_21 Says:

  Wesołych Świąt wszystkim! :) A obrazek genialny!

 9. pisarz Says:

  Zarąbistych pertard, szampana i w ogóle szalonej imprezy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. domiNICK Says:

  @Pisarz, wiem że życzysz nam tego wszystkiego z całego serca, ale ogranicz te wykrzykniki, bo dostanę zeza rozbieżnego
  Jeden “!” w zupełności wystarczy, żebym uwierzył w szczerość Twoich życzeń ;)

 11. requiem007 Says:

  Marzenie ;)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).