Warszawskie Targi Książki

Warszawskie Targi Książki Zapraszam na spotkanie ze mną na Warszawskich Targach Książki (Stadion Narodowy) w sobotę, 16 maja o godzinie 14.30 na stoisku Firmy Księgarskiej Olesiejuk (79 D10). Dla ścisłości będzie to bardziej podpisywanie książek.


Udostepnij
Glodne Slonce

6 Responses to “Warszawskie Targi Książki”

 1. LedLenser Says:

  Czekam z niecierpliwością na ten dzień!

 2. Rafal Kosik Says:

  To super. Też lubię latarki LedLenser, choć aktualnie używam Fenixa i Olight.

 3. Alicja Says:

  Ooo :) Bardzo fajnie, że Pan będzie, Panie Rafale :)

 4. Rev Says:

  Drogi pani Rafale!
  Wiem, że podpisuje Pan książki, sama skorzystałam z tej opcji na ostatnich Targach (btw wypisał Pan złą tatę, tj. dnia następnego, ale to jest super), aczkolwiek moja przyjaciółka niestety nie mieszka w Warszawie i nie da rady się wyrwać na Targi, a niestety nie mam u siebie żadnej jej książki pana autorstwa. Jest pan w 5 jej ulubionych pisarzy (czytała te dla starszych odbiorców, ale przekonuję ją też do FNiN), więc czy istniałaby teoretyczna możliwość, żeby podpisał się mi pan w moim notesie z dedykacją dla niej, a ja bym jej zwyczajnie przekazała? Byłaby niezmiernie szczęśliwa, tak myślę, bo nic jej nie mówiłam.
  Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Miłego dnia. :)

 5. Rafal Kosik Says:

  Wpisałem złą datę? O jeden dzień za późno? To niewielki błąd. Tym razem komuś wpisałem rok 2051.

 6. Grzegorz Says:

  Rafał, zdradź mi, proszę, jeden sekret:

  jakie ćwiczenia robisz na przedramiona ;)?

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).