Wakacje z duchami

Polityka W ostatnim numerze Polityki (39/2012) jest krótka recenzja filmu. Taka pół na pół przychylna, ale jak ktoś chce, to może zerknąć.


Udostepnij
Glodne Slonce

7 Responses to “Wakacje z duchami”

 1. Felixomanka Says:

  Oooo nie wiedziałam . Ale fajnie ja jestem na budowlance i też miałam zamiar iść na architekta ale na razie chyba sobie odpuszczę(chyba że mi się zmieni do końca czwartej klasy)
  pfff to ma być recenzja? i to określenie “łopatologiczne” a nawet jeśli to bardzo dobrze bo jak wyjaśniać trudne rzeczy młodzieży która zwłaszcza teraz(a przynajmniej mój rocznik) nie chce się uczyć i jak to było w ŚZ w rozmowach często posługują się zasobem 20 słów z czego połowa ta przekleństwa(taka u nas inteligencja)
  A Hans Kloss kojarzy mi się bardo pozytywnie i nic tego nie zmieni

 2. Gaba Says:

  Przeczytałam tą recenzje. Recenzje powine zachęcać do obejrzenia filmu a nie zniechęcać. Ten facet który napisał tę recenzję , czepiał się że w filmie i książce jes o drugiej wojnie światowej. Tak się składa,że ja o drugiej wojnie światowej lubię czytać i oglądać filmy.Być może dlatego Teoretycznie Możliwa Katastrofa najbardziej spodobała mi sie z całej serii.

 3. T Says:

  @Gaba, skąd pomysł, że recenzja powinna zachęcać do obejrzenia filmu? Recenzja powinna dobrze recenzować, by czytający recenzję wiedział czy warto warto wydać kasę na bilet…

 4. Karo Says:

  Noż po prostu…. co jest złego w II wojnie światowej albo w przygodach Hannsa Klossa i ta łopatologia ranny kto to pisał poza tym co ma “Quo vadis” do FNiN jedno jest książką i filmem sf a drugie obyczajowym więc co ma jedno do drugiego facet powinien się najpierw douczyć (sugeruję poprawkę z liceum xD)

 5. Felixomanka Says:

  @Karo
  tajes zgadzam się w zupełności

 6. Bartek Says:

  Recenzenci nie powinni być subiektywni.

 7. Felixomanka Says:

  nie mówię, że recenzja musi być pozytywna ale niech się wyraża konkretniej a nie - nie wie jak się wyrazić i wali ogólnikami o 2wojnie o Quo vadis o Hansie Klossie niech konkretnie wytłumaczy o co mu chodzi

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).