Vertical nominowany do Zajdla

Vertical Uprzejmie się chwalę, że „Vertical” otrzymał nominację do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla za rok 2006.
To najbardziej prestiżowe wyróżnienie wręczane corocznie twórcom literatury fantastycznej. Najlepsza powieść i opowiadanie wybierane są kilkuetapowo. W tym roku czytelnicy zaproponowali trzydzieści jeden tekstów dwudziestu siedmiu autorów. Sześć książek – finalistek, wśród których znalazł się „Vertical”, to te z największą ilością głosów. Wyboru dokonają spośród nich uczestnicy Polconu, czyli Ogólnopolskiego Konwentu Miłośników Fantastyki, który w tym roku odbędzie się w Warszawie, w dniach 30 sierpnia – 2 września.
Nagroda im. Janusza Zajdla została przyznana po raz pierwszy w 1985 r. Do tej pory uhonorowano nią w sumie 32 utwory. W tym roku prócz mniew kategorii Powieść nominowali zostali: Anna Brzezińska, Jarosław Grzędowicz, Maja Lidia Kossakowska, Magda Kozak i Andrzej Sapkowski.

Wszystkim, którzy głosowali na Verticala serdecznie dziekuję.


Udostepnij
Glodne Slonce

4 Responses to “Vertical nominowany do Zajdla”

 1. fninf.fora.pl Says:

  Zapraszam na nowe forum o fnin www.fninf.fora.pl

 2. Luk Says:

  Świetnie :) Cieszę sie razem z panem.

  PS: Zapraszam na www.fnin-uwielbiam.bloog.pl

 3. Piotrek Says:

  Przed momentem przeczytałem Pana Vertical.
  Wspaniała powieść! Gratuluję!
  Pozdrawiam.

 4. GB Says:

  Skończyłem dzisiaj czytać “Vertical”. Jak narazie jest chyba najlepszą książką jaką przeczytałem. Tylko tak dalej! ;)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).