Tolerancja

Alle urwała


Udostepnij
Glodne Slonce

16 Responses to “Tolerancja”

 1. Mateusz Says:

  Ale to było(jest) dobrre :D

 2. Rafal Kosik Says:

  Dowcip może się okazać niezrozumiały dla internautów nieobeznanych z najnowszymi dostawami memów.

  Oczywiście w tolerancyjnej cywilizacji zachodniej zaraz znalazłby się obrońca politycznej poprawności, który zapytałby, czy nic się jej nie stało w palec i pomógłby przywiązać aleurwaną końcówkę sznurka.

 3. tesska Says:

  Po czym dodał, że została sprowokowana, bo kobieta przed nią miała na szyi łańcuszek, na którym mógł znajdować się krzyżyk/medalik.

 4. Kaczor Says:

  xD

 5. Olka Says:

  Tolerancji by już nie było gdyby tak na odwrót Katolik pojechał do Muzułmanów…. Ale dowcip fajny ;] Ha ha ha ha a skąd zna Pan arabski ;P ?

 6. lurku Says:

  Podobno wujek gogle uczy arabskiego.

 7. Arvena Says:

  doooobre, podoba mi się.

  katolicy są wykorzystywani ze względu na swoją, hmmm, uległość. za wiarę chrześcijańską nikt nie wysadzi w powietrze stacji metra. więc muzułmanie nas straszą i walczą o meczety, a katolicy misjonarzują w ukryciu i giną od maczet. tak to jest. ale jeszcze gorsi są Żydzi z antysemityzmem. powiesz jedno słowo i od razu jesteś antysemitą. w dodatku sami Żydzi są największymi antysemitami, bo arabowie i palestyńczycy których tam rżną też należą do rasy semickiej. taki mały paradoksik.

  a obrazek ładny, tylko czemu warszawskie metrto? xD

 8. eprzemeks Says:

  Po blisko dwóch miesiącach kolejny fragment:

  Port Armor, Wenus, 2141 r.

  Blisko 50 lat temu tuż po oczyszczeniu atmosfery Wenus, ludzie zaczęli ją kolonizować. Wokół równika powstało kilka skupisk ludzkości, w których kolonizatorzy żyli w ciągłym strachu przed rozszczelnieniem polimerowych kopuł. W największej z nich znajdował się las. Wśród jego drzew mieszkało wiele zwierząt przywiezionych tu by użyźniać glebę, był to centralny namiot miasta, do którego wstęp mieli tylko nieliczni mieszkańcy. W kilku mniejszych namiotach mieszkali robotnicy pracujący przy budowie wałów przeciwmgielnych. Chroniły one delikatne powłoki namiotów przed zetknięciem się z dwutlenkiem węgla, który załamywał wiązania między cząsteczkowe i przerywał materiał namiotów.

 9. Rafal Kosik Says:

  @Arvena: konflikt chrześcijańsko-żydowski jest nieporozumieniem. Jesteśmy (chrześcijanie) potomkami kultury greckiej i żydowskiej.

 10. Julia/Nika Says:

  Właśnie. Jezus i apostołowie byli przecież żydami.

 11. FNiN_addict Says:

  Widzę, że jest pan na bieżąco z wiadomościami ze świata i z youtube’a. ;)
  Świetne. :D

 12. cascadebadge Says:

  :) :D ;) ;d XD xd ^^ :-> :> >:)

 13. pati Says:

  Nawet niezły dowcip ;p
  Dobre

 14. Lucy Says:

  prosze pana, osobiscie pisze ksiazke i mam juz 172 strony. bardzo interesowalo by mnie ile mniej wiecej kosztuje wydanie okolo 250 stron w panskim wydawnictwie. Pozdrawiam.

 15. buasinski Says:

  no to już młodzież na kwejku błyska obrazkami

 16. Net Bielecki Says:

  Nieźle urwała!

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).