Targi Książki w Krakowie

W tym roku, jak zwykle, odwiedzę Targi Książki w Krakowie. Dyżur autorski rozpocznę w sobotę 26 października, o godz. 13.00 na stoisku Firmy Księgarskiej Olesiejuk (A39). Nowy tom Felixa nie będzie jeszcze gotowy, ale może ktoś będzie miał jakieś pytania, albo coś do podpisania. Zapraszam.


Udostepnij
Glodne Slonce

8 Responses to “Targi Książki w Krakowie”

 1. Olla Says:

  Super, nie mogę się doczekać. Podpiszę w końcu Nadprogramowe Historie, szkoda tylko, że nie będzie nowego tomu. Do zobaczenia!

 2. OldShaterhan Says:

  Szkoda, że Pana nie będzie w piątek i, że nie będzie SCH jeszcze gotowego, jak miało to miejsce w zeszłym roku z Ś0 - pamiętam, że to właśnie mój Pan wąchał :)

 3. Dżoana Says:

  A ile kosztuje bilet na te targi ?

 4. Olla Says:

  5 zł ulgowy, 7 normalny

 5. julia Says:

  było cudownie, dziękujemy panu!!!! :)

 6. susan1224 Says:

  Jak zwykle bardzo miło przy autografowaniu :). Mam podpisane już 4 FNiNy, powoli, po jednej, kiedyś może uzbieram autografy we wszystkich. Wtedy już na pewno będę najstarsza w kolejce.
  Dziękuję bardzo za przybycie, domyślam się jakie to musi być męczące. Jak zwykle u Pana była chyba najdłuższa kolejka.

 7. Asiorek Says:

  Dziękuję było super i liczę że za rok też się Pan pojawi w Krakowie :)

 8. Olla Says:

  Mam wrażenie, że z roku na rok kolejka do pana Rafała jest coraz dłuższa, a ja czuję się w niej coraz starsza ;) Dziękuję Panu za przybycie, a Wam za otwartość i ciekawe dyskusje w czasie oczekiwania.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).