Taktyczny kieliszek do wina GSI

Taktyczny kieliszek do wina GSIW armii amerykańskiej dopuszczenie do odwodnienia własnego organizmu jest traktowane jak złamanie regulaminu. Okazało się, że problem odwodnienia w czasie działań w warunkach pustynnych znacznie zmalał po wprowadzeniu rozwiązania Camelbak, czyli elastycznego bukłaka z wodą w plecaku i rurką z ustnikiem poprowadzoną do przodu szelek. Jednak firma GSI, znana z produkcji sprzętu outdoorowego poszła o krok dalej i wykonała taktyczny kieliszek do wina, który łączy przyjemne z pożytecznym.

Tak naprawdę jest to kieliszek turystyczny, który jest na tyle pomysłowy, że aż wart opisania. Składa się z dwóch części: czaszy ze stali nierdzewnej i wkręcanej w nią plastikowej nóżki ze stopą. Skręcony kieliszek zachowuje się stabilnie i pije się z niego całkiem wygodnie. Po odkręceniu nóżka wchodzi na wcisk do wnętrza czaszy i tworzy całość wystarczająco wytrzymała do wrzucenia luzem do plecaka.

Wady są dwie: w zestawie brak pokrowca a kieliszka nie można myć w zmywarce. Suma sumarum fajny gadżet.

Taktyczny kieliszek do wina GSI

Taktyczny kieliszek do wina GSI

Taktyczny kieliszek do wina GSI

Taktyczny kieliszek do wina GSI


Udostepnij
Glodne Slonce

3 Responses to “Taktyczny kieliszek do wina GSI”

  1. szary Says:

    A ta stal to nie zmienia trochę smaku wina?

  2. Rafal Kosik Says:

    Nie. To stal nierdzewna, chyba nawet chirurgiczna.

  3. requiem007 Says:

    Fajny gadżet .

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).