Światowy Dzień Książki 2012 Empik - krótka relacja


23 kwietnia 2012 roku w warszawskim Empiku Junior odbyło się spotkanie z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. W spotkaniu prowadzonym przez Magdalenę Walusiak wzięli udział wzięli (od lewej): Jacek Dehnel, Małgorzata Kalicińska, Beata Pawlikowska, Rafał Kosik (ja), Zygmunt Miłoszewski. Wszyscy goście są autorami opowiadań zawartych w antologii 2012 wydanej przez Empik.
Antologia będzie dostępna do wyczerpania zapasów. Fragment mojego opowiadania Staruch znajduje się tutaj. A poniżej kilka zdjęć.
Światowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 EmpikŚwiatowy Dzień Książki 2012 Empik


Udostepnij
Glodne Slonce

8 Responses to “Światowy Dzień Książki 2012 Empik - krótka relacja”

 1. Mateusz Says:

  Wypowiedź z 12minuty - mistrzostwo świata :D

 2. Net Bielecki Says:

  Mateusz zgadzam się z tobą

 3. justme Says:

  Hmmm…tak sobie myślę, że temat ACTA odbija się echem

  na całe szczęście jestem posiadaczem oryginalnych książek i z ebooków raczej nie korzystam (a zwłaszcza pirackich). No chyba, że w ostateczności jak książka nie jest w Polsce dostępna czy cuś…

  ale rozumiem, że każdy chce zarobić i nie widzę w tym nic złego - pracujesz - to chcesz żeby Twój trud się opłacił. ludzie mają wbudowany dziwny relatywizm - chcą za darmo mieć, a nie chcą za darmo robić.

  trzeba edukować!

 4. Olek Says:

  Empik to zdziercy. Nie wiem w jaki sposób tak dużo wydają i publikują. Niekorzystne umowy z twórcami i wydawcami, długie terminy płatności itp. I do tego drogo!

 5. Rafal Kosik Says:

  Empik sprzedaje dużo książek, więc wydawcy nie chcą rezygnować ze współpracy z nim. A Sprzedaje dużo książek, bo dużo ludzi woli kupować w Empiku.

 6. Eto Says:

  A co w sprawie filmu FNIN i TMK? Nie było informacji już od od dawna.

 7. Rafal Kosik Says:

  Bo nie wiem nic nowego :|

 8. Nika Clevleen Says:

  Jak to Pan nic nie wie o filmie?!!! A to: http://rafalkosik.com/matematyka-musi-byc#comment-89310 ???
  I czy to Pan dodał takie coś, że jak chce sie dodać komentarz, to czasami pokazuje się takie coś: Przykro, ale oblałeś test z matmy!! ?? Bo jeżeli tak, to mam pomysł: niech Pan to lepiej usunie.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).