Spotkanie w Poznaniu

Wiele osób pytało mnie o spotkanie w Poznaniu. No to proszę, będzie. Będzie już w najbliższą sobotę, 9 kwietnia. Wezmę udział w spotkaniu „Legendy polskie” Allegro, w ramach konwentu fantastyki Pyrkon, godz. 15:30 na Auli. Spotkanie będzie poświęcone wyłącznie projektowi Allegro, ale po spotkaniu będę uchwytny w kuluarach. Aby dostać się na spotkanie, konieczne będzie wykupienie wejściówki na konwent. To nic strasznego, bo to wielka impreza pełna atrakcji. Polecam wszystkim zapoznanie się z programem i zarezerwowanie całej soboty na Pyrkon. Zapraszam!


Udostepnij
Glodne Slonce

4 Responses to “Spotkanie w Poznaniu”

 1. Skajek Says:

  Miejsce na panelu już zaklepane :)

 2. lotto Says:

  Kiedy będzie kolejne spotkanie?

 3. Rafal Kosik Says:

  W Poznaniu? Nieprędko. Nie to, żebym liczył na to, że przeczytasz odpowiedź, bocie ;)

 4. Skajek Says:

  Byłem i spodobało mi się. Mam nadzieję że wszystkie zamierzenia wymienione na prelekcji zostaną zrealizowane, bo zapowiada się bardzo ciekawie. Aczkolwiek Maciej Parowski który na prelekcji siedział obok mnie, stwierdził po zakończeniu, że “Kosik mało mówił” ;)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).