Spotkanie w bibliotece #45 w Warszawie

Po długich negocjacjach i podchodzeniu do mnie od kilku stron, najsłabszym punktem obrony okazała się moja agentka (i żona) ;). Skutkiem złamania blokad systemu jest moje spotkanie w Bibliotece Publicznej dla Dzieci i Młodzieży nr 45, przy ulicy Meksykańskiej 3 w Warszawie, w najbliższy piątek (22 maja) o godz. 17.00. To dzień przed spotkaniem na Międzynarodowych Targach Książki w PKiN. Na MTK zwykle nie ma czasu rozmowę, natomiast w bibliotece będzie można na spokojnie zadawać pytania.

Wszystkich serdecznie zapraszam. Spotkanie będzie dotyczyło głównie serii Felix, Net i Nika, ale nie znaczy to, że inne tematy są zakazane ;)


Udostepnij
Glodne Slonce

14 Responses to “Spotkanie w bibliotece #45 w Warszawie”

 1. Adam Says:

  Jestem milosnikiem Pana książek (głownie serii Felix Net i Nika), ale niestety nie moge przyjechac do Warszawy z powodu mojej maloletnosci. Zapraszam serdecznie do Poznania.

 2. cascadebadge Says:

  A poinformuje pan jak blokady systemu zostaną złamane przez jakieś zaproszeie z krakowa??????

 3. fan fnin Says:

  Gdzie ta biblioteka?????????

 4. Procesor Says:

  To niestety przegapiłeś Adam. O ile mi wiadomo, pan Kosik w okolicach Poznania pojawia się tylko na Pyrkon. Następny w kwietniu następnefo roku

 5. PATIX Says:

  Panie Rafale czy mógłby pan urządzić spotkanie w bibliotece w ?omży…

 6. Nataliasz95 Says:

  No niestety ja się nie pojawię. Wielka szkoda, ale tak to już bywa. Jednak jeśli zdarzy się, że będzie Pan kiedyś w Gdańsku, to chętnie przyjadę. To trochę bliżej Słupska, a do Warszawy nie zawsze wybrać się mogę, chociaż jak nie w tym roku to na następne targi przyjadę.

 7. Ponury Żniwiarz Says:

  A ja serdecznie zapraszam do ?odzi! :D

 8. Ponury Żniwiarz Says:

  Ha! !7 czerwca wychodzi “Mars”
  Bede mial spozniony prezent na urodziny! :D

 9. marek Says:

  A, czy można będzie zakupić tam egzemplarz najnowszej części FNiN?

 10. JA Says:

  Nie nie można to zakazane.

 11. Procesor Says:

  Gdyby pan Kosik miałby spełnić wszystkie wasze zachcianki typu “Mógłby pan przyjechać tu i tam”, to chyba cały rok musiałby być poza domem :P

 12. Rafal Kosik Says:

  Przede wszystkim, bym nie napisał żadnej książki.
  Poważnie, to postanowiłem zmienić nieco sytuację z moimi spotkaniami autorskimi, tzn. zmienić fakt, że takich spotkań nie ma. Jeżdżę co jakiś czas na konwenty do różnych miast w Polsce. Przy tej okazji mógłbym uczestniczyć w spotkaniach w pobliskiej bibliotece lub księgarni (jeśli mnie ktoś zaprosi). Natomiast wyjazd na jedno tylko spotkanie do miejsca oddalonego od Warszawy o kilkaset kilometrów jest dosyć problematyczne, bo to zwykle oznacza dwa dni wyjęte z pracy (czyli z pisania). Podróż np. do Białego Stoku to przy obecnym stanie polskich dróg 5 - 6h w jedną stronę.

 13. Iza Says:

  Ja nawet nie zapraszam, bo nie ma gdzie. Wprawdzie Jasienica Mazowiecka jest całkiem blisko Warszawy, ale to wieś. ostatnio najciekawsze wydarzenie tutaj to nadanie imienia naszej szkole, To było wczoraj. A za parę chwil Was pożegnam, bo mama kaze mi wyłączyć komputer. Nie napiszę nic przez środę, czwartek i piątek. Dlaczego? Z powodu zielonej szkoły.

 14. Aydam Says:

  To ja pana zapraszam do Legionowa :)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).