Spotkanie na R-konie

R-kon 2010R-kon zaczyna się w najbliższy piątek. Jest już znane czas i miejsce mojego spotkania autorskiego. Rozpocznie się ono w sobotę, 13 marca w rzeszowskim Empiku w Galerii „Graffica” (plac pułk. Leopolda Lisa-Kuli 19) o godz. 16:00. Wezmę również udział w dyskusji na temat kondycji literatury współczesnej, która zacznie się w niedzielę o godzinie 12:00 na terenie konwentu w Gimnazjum nr 1 przy ul. Pułaskiego 11. Pozostałe szczegóły dostępne są na stronie konwentu. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.


Udostepnij
Glodne Slonce

13 Responses to “Spotkanie na R-konie”

 1. gothic114 Says:

  I kolejna przeszkoda … Mnie też nie będzie …

 2. Justyna Says:

  Być mnie nie będzie, choć szkoda :/ z chęcią poszłabym na co niektóre spotkania.

 3. net Says:

  Ja mam za daleko…8 godzin.Mógłby pan wpaść do Gdyni.

 4. Arvena Says:

  Rzeszów? matko… to przecież sam koniec Polski! nie da rady, w życiu. strasznie głupio, już miałam nadzieję, że gdzieś bliżej, ech…

 5. Karola Says:

  Mnie też nie będzie:( za daleko…

 6. Karola Says:

  Mogliby to zorganizować w Poznaniu…

 7. Kaczor Says:

  Tak, w Pozaniu…
  Ale p.Kosik będzie na Pyrkonie. :)

 8. Izabella ;** Says:

  O Krakowie to chyba wszyscy zapomnieli ..

 9. Pine Says:

  Mnie też ubędzie :|

 10. KE Says:

  Mnie niestety też nie. Choćby z tego prostego względu, że mam za daleko i imieniny, więc goście przychodzą. Szkoda…:(No, że nie mogę.
  Mi najbliżej to Warszawa, nalepiej empik w arkadii lub przy pl. Wilsona, tak, zdecydowanie by wtedy była na Pana spotkaniu autorskim. Ale Ktos Na Górze tak to wszystko zaprojektował, że zawsze jest za daleko, albo zawsze coś wypada, najczęściej jest to wizyta u lekarza, której za rzadne skarby świata nie można przesunąć. Chociaż… Za skarby świata może by się udało…:) Detal tylko w tym, że tyle nie mam.:)

 11. Rafal Kosik Says:

  W Warszawie wybiorę się na targi książki w maju.

 12. KE Says:

  No to przyjdę pewnie.:)

 13. katakumby Says:

  hehe a ja tam sie bardzo ciesze ze coś jest wreszcie w rzeszowie :P bo cholernie mnie denerwuje jak ktoś kto ustala spotkania zapomina ze w poslce oprócz warszawy i krakowa to jeszcze jakies miasta są…

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).