Słuszna słuszność

Nowa Fantastyka 07/2014 - okładkaCzłowiek współczesny, produkt nawarstwiających się w kulturze epok, włącznie z rozpoczynającym się transhumanizmem, wcale nie zachowuje się rozsądniej niż jego neolityczny przodek. I akurat nie mam tu na myśli tego, że my przezwyciężamy własny egoizm, by realizować cele bardziej uniwersalne. Nie, my wyznaczamy sobie cele, po czym potrafimy się im sprzeniewierzyć, jeśli… uznamy to za słuszne w danym momencie. (więcej w lipcowym wydaniu Nowej Fantastyki…)


Udostepnij
Glodne Slonce

7 Responses to “Słuszna słuszność”

 1. Tytla Says:

  Słusznie napisane! ;)
  Widzę,że nie tylko ja kolekcjonuję cytaty z filmów i stosuję w praktyce. :)

 2. Alka Says:

  Ja chciała bym poinformować pana Rafała Kosika , jako wielka fanka FNiN-u , że London Eye jest tak strzeżony że żadna bąba nie mogła by być w kopule. Wiem że to dziwna uwaga ale warto zwrócić na to uwagę …

 3. Rafal Kosik Says:

  Wiem. Dlatego nie udało się nakręcić scen filmowych do Teoretycznie Możliwej Katastrofy. Alergicznie zareagowali na słowo “bomba” w scenariuszu.

 4. Nora Says:

  Mnie i tak średnio podobał się film TMK. Mam nadzieję, że następny będzie chociaż trochę lepszy :D

 5. Fan anonim Says:

  A właśnie, wiadomo już kiedy następny film?

 6. Nora Says:

  Czytałam w necie, że castingi mają być w 2015

 7. Fan anonim Says:

  Dopiero? Ale dzięki za info.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).