Scenariusz zajęć z języka polskiego lub godziny wychowawczej

Lektury zwykle (choć nie zawsze) są nudne, a efektem zmuszania młodych ludzi do czytania tych nudów jest powstawanie alergii na słowo pisane. Żeby choć częściowo zmienić tę sytuację, Powergraph wymyślił zmianę ról. W skrócie chodzi o to, żebyście tym razem to Wy sami zaproponowali nauczycielom temat lekcji. Tutaj macie gotowca - scenariusz zajęć z języka polskiego/godziny wychowawczej. Scenariusz lekcji przeznaczony dla uczniów z klas 5-6 szkoły podstawowej lub klasy 1 gimnazjum.


Udostepnij
Glodne Slonce

8 Responses to “Scenariusz zajęć z języka polskiego lub godziny wychowawczej”

 1. EverGreen Says:

  Pierwsza! hehe

 2. Justyna Says:

  Cóż, 4 technikum się nie łapie. Zresztą, moja klasa co najwyżej mogłaby odpowiedzieć tylko na zadanie domowe, i to na lekcji. Ciekawe, czy ktoś to wykorzysta xD

 3. Felix Says:

  To ja poproszę dla klas wyższych troszeczkę jeszcze.

 4. OldShaterhan Says:

  Ja też poproszę wersję 2 G - 2/3 liceum ;)

 5. M. Weronika Szmaragda Says:

  Bardzo dobry pomysł i chętnie wykorzystam. Jako nauczycielka polskiego i wielbicielka fantastyki przemycam ulubione książki, gdzie tylko mogę. A ten scenariusz jest świetny - sprawdzę go na mojej pierwszej gimnazjum.

 6. adix814 Says:

  i takie podejście powinien mieć każdy nauczyciel :)

 7. asia Says:

  Popieram adix814 :)

 8. Spider1 Says:

  Poproszę o pomysł na lekcję dla 4 klas. Jak nakłonić swojego nauczyciela?

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).