Relacyjka ze spotkania w Krakowie

2012 Dla tych, których nie było, krótki filmik ze spotkania. Sytuacja z piszczącym plecakiem i ochroniarzem się powtórzyła, ale to chyba efekt interferencji bramki z całym żelastwem, co to je noszę w plecaku. Spotkanie również należy uznać za udane, a już za kilka dni, w poniedziałek (23 kwietnia, 18:00) spotkanie w warszawskim Empiku Junior, w którym wezmą udział również pozostali autorzy a antologii 2012.


Udostepnij
Glodne Slonce

14 Responses to “Relacyjka ze spotkania w Krakowie”

 1. świat zero Says:

  pierwsza

 2. Nika Clevleen Says:

  Druga. Co Pan sądzi o fragmencie książki mojej przyjaciółki i czy otrzymam odpowiedź na moje pytanie? (Wie Pan, jestem trochę niecierpliwa :-) ) Uwaga, cytuję: “Taka maleńka prośba: czy byłby Pan w stanie narysować (tak w wolnym czasie) Aurelię, Geralda, Gilberta, Zosię i Laurę?
  I jeszcze mój brat się pyta: w Pałacu Snów Miś Niezły Skrót (Golem Golem) to on stał się dobry tuż przed zleceniem Felixa i Clevleen, prawda? I czy to nawiązuje do powrotu Dartha Vadera na jasną stronę Mocy tuż przed śmiercią? “

 3. Nika Clevleen Says:

  Aha, czy Pan przegląda strony, które dodają “komentatorzy” w swoich wypowiedziach?

 4. Libii Says:

  A jak idą prace nad kolejnym tomem? Kiedy kolejny fragment?

 5. Rafal Kosik Says:

  Fragment jest krótki, więc trudno coś konkretnego powiedzieć poza tym, że na poziomie zdania jest w miarę dobrze napisane.

  Nie pamiętam dokładnie, kiedy Miś Niezły Skrót przeszedł na jasną stronę mocy, ale na pewno nie inspirowała mnie postać Vadera.

  Nieprędko narysuję dodatkowe postacie, bo mam sporo innych zajęć. Teraz dodatkowo mam kilka dni przymusowej przerwy w pisaniu, więc potem tym bardziej nie będę chciał się zajmować innymi rzeczami, niż pisanie. Fragment może niedługo.

 6. Rafal Kosik Says:

  I tak, czasem zerkam na linki.

 7. Nika Clevleen Says:

  W Pałacu Snów, po rozmowie z Clevleen, kiedy ona i Felix mieli spaść, a Miś wciągnął Felixa i sam zleciał, A Felix powiedział, że to był Golem i nie pozwolił mu spaćś ze względu na pierwsze prawo robotyki czy cuś w ten deser. :-)

 8. Rafal Kosik Says:

  A, to. To bardziej nawiązanie do Blade Runnera i sceny na dachu.

 9. Nika Clevleen Says:

  Tytuł kojarzę tylko z Pana książek. :-)

 10. Rafal Kosik Says:

  Blade Runner to film, który każdy powinien obejrzeć. Najlepiej wersję reżyserską. To jeden z najważniejszych filmów w historii fantastyki.

 11. szary Says:

  To może “?owca androidów” - będzie łatwiej znaleźć w wypożyczalni… :-)

 12. Samantha Says:

  “Staruch” - genialny :) Na chemii dziś czytałam xD

 13. Marcin Says:

  Włąśnie skończyłem czytać emik-owy tomik. Gratuluję świetnego opowiadania i czekam na więcej.

 14. Mr Treespot Says:

  Dzięki za filmik i interesującą rozmowę. Mój plecak niestety też od czasu do czasu aktywuje bramki. Podobno winowajcą jest jakiś element jego konstrukcji, który ma wspierać noszenie plecaka. Dzięki za filmik, ciekawe pytania i czas włożony w konstrukcję tego wpisu.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).