Promocja filmu - Zielona Góra

Felixobus Spotkanie w Zielonej Górze wyszło zupełnie inaczej, niż to było w planach. Dawno temu potwierdziłem swoją obecność na Bachanaliach Fantastycznych i nie chciałem go odwoływać w ostatniej chwili. Zielona Góra została więc włączona do trasy Felixobusa. Wyszło inaczej, w końcu konwent rządzi się swoimi prawami, ale w sumie chyba było lepiej. Na pewno efekt informacyjny został zrealizowany z nawiązką. Ktoś z oglądających trailer zapytał nawet, czy to jest polski film. W tym pozytywnym sensie zapytał, bo nie wierzył, że w PL udało się zrobić efekty specjalne, które nie są obciachowe.

Same Bachanalia Fantastyczne były jak zwykle fantastyczne. Prócz mojego spotkania autorskiego i filmowego zamieszania, wspólnie z Robertem M. Wegnerem i Konradem Klepackim wziąłem udział w panelu dyskusyjnym na temat przyszłości książki. Miał być jeszcze Rafał Dębski, ale nie dotarł. Przedłużyła mu się walka na miecze przed knajpą konwentową. Planuję na ten temat napisać felieton do Nowej Fantastyki, gdzie rozwinę temat. Temat przyszłości książki, nie walk na miecze, oczywiście. Na razie mogę pocieszyć wszystkich zainteresowanych tematem e-booków, że DRM odchodzi w przeszłość.

Podpisałem kilka książek, nawet skończył się atrament w piórze. Zauważyłem też, że każdy kolejny autograf wychodzi mi coraz bardziej bazgrołowaty. Ale czy to źle? Jest przez to niepowtarzalny i tej wersji będę się trzymał.

Podsłuchałem, co sądzą o mnie czytelniczki (właściwie jedna) z powodu, że mnie nie ma, a miałem być. No, ale skoro to usłyszałem, to znaczy, że byłem, prawda? Mam nadzieję, że jeszcze gryzie ją sumienie;).

Prócz tego uczestniczyliśmy w obchodach 30-lecia zielonogórskiego klubu fantastyki Ad Astra, z której to okazji wypuściliśmy 30 latających lampionów (latampionów?), przy czym udało się nawet nie podpalić lasu. O północy odśpiewaliśmy Południcę, po której nastąpiła zwyczajowa wymiana obelg ryczano-rymowanych między Ad Astrą a poznańskim klubem Druga Era, zakończona symbolicznym pojednaniem. Urocze.

Kamil Klier rozdaje autografy

FNiN TMK - gadżety

Trzy zdolniachy

FNiN TMK - spotkanie filmowe w Zielonej Górze

;)

Panel o przyszłości książki

Urocze hostessty

Droga do Poznania


Udostepnij
Glodne Slonce

7 Responses to “Promocja filmu - Zielona Góra”

 1. Natan Says:

  Kiedy pora na Szczecin panie Rafale?

 2. Rafal Kosik Says:

  Za dwie godziny.

 3. stasiek Says:

  a kiedy warszawa ??

 4. Black Says:

  Ile mniej więcej trwają takie spotkania? Na 14:30 niestety ciężko będzie zdążyć.

 5. 2112-X1 Says:

  Jutro w Gdańsku o 14:30? :) Bo już pogubiłem się z godzinami.

 6. Rafal Kosik Says:

  Przecież całą rozpiskę umieściłem na stronie.

  A rozpoczyna się w zależności o tempa gromadzenia się ludności 14:00-14:30 i trwa od półtorej godziny w porywach do dwóch.

 7. zielonogorski Says:

  Świetna sprawa! Czekamy na render ;)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).