Promocja filmu - Wrocław

FNiN TMK - spotkanie filmowe we WrocławiuWrocław zawsze mylił mi się z Poznaniem. Tzn., nie mylą mi się, rzecz jasna, miasta jako takie, tylko miejsca w tych miastach. Mieszają mi się knajpy i ulice, jakbym operował na bazie danych powstałej z wymieszania dwóch baz. Przyczyną tego stanu rzeczy są oczywiście konwenty fantastyczne, które odbywają się w obu miastach i które są głównym powodem moich wizyt w nich. Nie mam więc czasu na zwiedzanie niczego poza konwentem i starówką.

Samo spotkanie było bardzo udane. Przyszło Was dużo i nawet zadaliście kilka mądrych pytań. Po raz pierwszy też w spotkaniu uczestniczył Kamil Klier, grający w filmie Felixa. No i tu, podobnie jak w ?odzi, pojawiła się zwarta delegacja fanclubu. Relację Booki możecie obejrzeć tutaj. Jej relacja jest dłuższa od mojej, no ale tak to już jest z relacjami ludzi, którzy mają dużo wolnego czasu ;). Pojawiły się ulotki z adresem fanclubowym i nawet kilka udało mi się zainsertować w podpisywanych przeze mnie i Kamila książkach.

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs na sobowtóry głównych bohaterów, które mają być użyte w grze komputerowej. Nie mam pojęcia, jak będzie wyglądała ta gra, wiem za to, że widziałem kilka całkiem niezłych kandydatur na sobowtóry. Powoli dochodzę też do wniosku, że firmy obuwnicze, z Dr. Martensem na czele, powinny mi płacić za promocję obuwia ortopedycznego.

Poważnie muszę kiedyś przyjechać tu na spokojnie i popracować nad rozdzieleniem baz danych Wrocławia i Poznania. Niestety trasa promocyjna FNiN jest bardzo intensywna i zapewne ten stan zmieszania uczyni jeszcze bardziej zmieszanym. Do Wrocławia przyjechałem późnym wieczorem, a wyjechałem z niego zaraz po spotkaniu. Znów więc nie było na nic czasu. Nawet nie zobaczyłem tych słynnych wrocławskich koziołków.

FNiN TMK - spotkanie filmowe we Wrocławiu

FNiN TMK - spotkanie filmowe we Wrocławiu

Kamil Klier

Kamil Klier

FNiN TMK - spotkanie filmowe we Wrocławiu

FNiN TMK - spotkanie filmowe we Wrocławiu

FNiN TMK - spotkanie filmowe we Wrocławiu

FNiN TMK - spotkanie filmowe we Wrocławiu


Udostepnij
Glodne Slonce

6 Responses to “Promocja filmu - Wrocław”

 1. Rafal Kosik Says:

  Sytuacji nie poprawia fakt, że pisałem ten wpis już w Poznaniu ;)

 2. tesska Says:

  Damn it! Trzeba było jakoś wyraźniej krzyczeć, że teraz Poznań, to bym nie pojechała do Warszawy…

 3. Rafal Kosik Says:

  Wracaj szybko!

 4. Bookish'a Says:

  Dużo wolnego czasu, jasne :D
  Pytali się mnie kiedy będzie relacja jeszcze zanim zdążyłam wrócić do domu :P

 5. cleevleen Says:

  A ja nie mogłam być.:-(:-(:-( Mam nadzieję że jak pan będzie ponownie to spotkanie będzie w jakiś normalnych godzinach( nie o 14).

 6. maciek1705 Says:

  Tak blisko, a tak daleko! Na plakat filmu wpadli moi synowie w sobotę przy okazji bytności w Koronie. Na pewno pójdziemy :). Przeczytane mamy wszystkie ksiązki (czytaliśmy podbierając sobie kolejne części - choć dzieciaki mają tylko 11 lat a tata trochę więcej niż -naście…) i niecierpliwie czekamy na Świat Zero 2. Przy okazji filmu zaczęliśmy szperać: znalazły się w necie opowiadania (wydrukowane i przeczytane wieczorem do poduszki :D), strona fanklubu, strona autora, no i informacje o Felixobusie. Żal, że po fakcie. Ale może przy następnym filmie zdążymy na czas. Pozdrawiamy i do zobaczenia.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).