Promocja filmu - Warszawa

FNiN TMK - spotkania filmoweNie lubię takich imprez, no ale czasem trzeba zrobić z siebie zakopiańskiego misia. Spotkanie w warszawskim Empiku Junior było spotkaniem rozruchowym i właściwie testowym. Nie wyszło źle, nie licząc niskiej frekwencji. No ale to było wiadome z góry, bo w momencie rozpoczęcia spotkania główna grupa docelowa książki i filmu, jeszcze uczyła się pilnie w szkolnych ławeczkach. Czytelnicy i potencjalni widzowie zaczęli się pojawiać w większej liczbie, jak spotkanie już się skończyło. W następnych miastach, i ponownie w Warszawie (21 września), spotkania będą się odbywały trochę później.

Pierwsze moje spostrzeżenie jest takie, że Klaudia ?epkowska, grająca w filmie Nikę Mickiewicz, wydoroślała przez dwa lata, czyli od czasu, kiedy skończyły się zdjęcia. Wygląda chyba jeszcze ładniej i coraz lepiej radzi sobie podczas występów publicznych. Na pewno lepiej ode mnie. Inna Klaudia (Kulawik) nagrała piosenkę promującą film. Videoclip do piosenki kończy się montować i niedługo będzie go można obejrzeć.

OK. Zakładam kostium misia i idę na spotkanie w łódzkiej Manufakturze.


Udostepnij
Glodne Slonce

12 Responses to “Promocja filmu - Warszawa”

 1. Grest Says:

  Panie Rafale, a jak to jest z autografami, czy podczas tych spotkań będzie na to czas? Mam komplet FNiN ale przypuszczam, że drobnym nietaktem mogłoby być przyniesienie ich wszystkich na raz :)

 2. Grest Says:

  miało być naraz

 3. Faktek Says:

  Nie zapomnij wydań zeszytowych xD

 4. Ponury Żniwiarz Says:

  Bardzo fajnie dzisiaj było ;D Najbardziej i tak chce mi się śmiać z tego, że w przybyłem na godzinę 14, nie wiedząc, że zmieniono czas rozpoczęcia, ale potulnie się z kolegą krzątaliśmy po Empiku oczekując na 15. Nagle znikąd wyskakują dwie dziewczyny i proponują mi przyjście na pańskie spotkanie xD Nie no, git majonez, jeśli to Pana pocieszy, wziąłem ze sobą na spotkanie dwie osoby, które FNiN znały tylko z mojego paplania. Obie skończyły z opowiadaniami, autografami, smyczkami i długopisami xD Swoją drogą, może Pan kojarzy jeszcze dziewczynę ubraną na ciemno z czerwonymi włosami, którą zagadał pan prowadzący? ;D To właśnie jedna z tych dwóch osób. Obok w czarnej koszuli byłem ja ;D

 5. BlueCat Says:

  @Ponury Żniwiarz: byłeś do końca? bo ja przyszłam koło 16 i ciebie chyba niezbyt kojarzę….

  mam nadzieję, że Pan dobrze wspomina ?ódź!

  pozdrawiam,
  Malwina
  (ta z dużą ilością książek do podpisania xD)

 6. Ponury Żniwiarz Says:

  Koło 16 na pewno jeszcze byłem ;) Poszedłem jak się ustawiła na koniec druga kolejka do autografów itd.
  Hmmm, jak była pierwsza kolejka po autografy, to przede mną była dziewczyna z dużą ilością książek xD

 7. Ponury Żniwiarz Says:

  Po każdym autografie chowałaś książkę do torby? ;D

 8. Rafal Kosik Says:

  To ta, co zrozumiała dowcip o czarnym humorze?

 9. Ponury Żniwiarz Says:

  Hahahah, tak śmiała się wtedy głośno, ale w sumie dlatego, że ja również preferuję czarny humor ;D Ona w zasadzie też ;)

 10. ANgelA Says:

  Ja miałam i chowałam po każdym autografie książkę do torby tyle, że stałam za tobą @Ponury… chyba, że o mnie chodzi :)
  Pamięta pan pytanie o Eftepa i dobrą siostrę ??

 11. Ponury Żniwiarz Says:

  To ja już nie wiem xD

 12. ANgelA Says:

  @Ponury… jeśli bardzo chcesz wiedzieć to jestem na tym zdjęciu P.Rafała z Lukiem, Drago i Klaudią :) Ja cb i twoich znajomych pamiętam. Wyglądaliście trochę jak superpaczka :)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).