Promocja filmu - Poznań

FNiN TMK - spotkania filmowe w PoznaniuPoczątkowo miałem taki plan, żeby się rozchorować i nie musieć uczestniczyć w tym całym tournee. W połowie przygotowywanego przeze mnie planu (zimne prysznice, niezdrowe jedzenie) Kasia wyjaśniła mi, że jeśli wprowadzę mój plan w życie, to i tak będę musiał uczestniczyć w tournee, tyle że chory. Tak więc ograniczyłem się do małego kataru.

Spotkanie w Poznaniu było całkiem fajne, bo na świeżym powietrzu z publicznością komfortowo polegiwującą (nie ma takiego słowa) na leżaczkach. Klimaty plażowe potęgował wiatr, zamieniający reklamowe roll-upy w żagle niezdarnych windsurferów, którzy co chwilę się przewracają. Można by w tych przewracających się reklamach upatrywać metafory upadku kinematografii polskiej, ale przeczy temu fakt, że reklamy od razu były podnoszone.

Ciekawie wypadła projekcja trailera filmowego. W wersji świeżopowietrznej był on niczym wizualne nouvelle cuisine – lekkim muśnięciem koloru na oświetlonej słońcem powierzchni ekranu. O dziwo padła rekordowa liczba poprawnych odpowiedzi na konkurs wiedzy, polegający m.in. na zapamiętaniu trailera. Tym samym Felixobus został odciążony o solidną porcję książek i gadżetów. Będzie mniej palił w dalszej trasie. Generalnie pomysł przeprowadzenia eventu pod chmurką, a raczej pod brakiem chmurki, był zacny.

Niespodzianie przybył też gość specjalny, gość ze świata alternatywnego, gość z czerwoną koszulą i niewiele mniej czerwoną twarzą. Bardzo chciał zostać Zdolniachą, choć jego stan wskazywał na to, że uczestnictwo w konkursie było ostatnią rzeczą, do jakiej jest zdolny. Pojawił się pomysł, żeby dla otrzeźwienia wrzucić go do fontanny, ale nie znalazł się chętny, który miałby go holować przez sto metrów.

Na sam koniec poznaniowania udzieliliśmy z Kamilem wywiadu dla telewizji WTK. Z tej okazji po raz czwarty w życiu miałem na twarzy make-up. Niewygodne.

P.S. Nazwisko Klier czyta się [klir].

FNiN TMK - spotkania filmowe w Poznaniu

FNiN TMK - spotkania filmowe w Poznaniu

FNiN TMK - spotkania filmowe w Poznaniu

FNiN TMK - spotkania filmowe w Poznaniu

FNiN TMK - spotkania filmowe w Poznaniu

FNiN TMK - spotkania filmowe w Poznaniu

Ariku, Dziobal, Magix Slayer

Archetypowa siłaczka

FNiN TMK - spotkania filmowe w Poznaniu

Kamil Klier

Lasky

Make up

Make up

Studio WTK

Studio telewizyjne z góry

FNiN TMK - spotkania filmowe w Poznaniu


Udostepnij
Glodne Slonce

5 Responses to “Promocja filmu - Poznań”

 1. Anonymous Says:

  First

 2. Ariku Says:

  Jak zwykle muszę mieć dziwne miny na zdjęciach xD Ale pizza to była dobra ;]

 3. Magix Slayer Says:

  Po lewej to nie Patryx, tylko Ariku :)

 4. Rafal Kosik Says:

  Poprawione, sorry. To dlatego, że opisy dorabiałem 0 4:00.

 5. Felix Says:

  A gdzie zdjęcie gościa specjalnego?
  Był plan co robić w czasie deszczu? Chociaż byłby z tego jeden plus: budziki by działały wiecznie…

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).