Promocja filmu - Kraków

FNiN TMK - spotkanie filmowe w KrakowieBardzo lubię Kraków. Mam tu wielu znajomych i więcej ulubionych knajp niż w Warszawie. Może dlatego, że jest ich tu… więcej. Chyba tutaj też żyje największa populacja artystów utrzymujących się ze stypendiów państwowych. Ja się jakoś nigdy nie załapałem. No, ale ja jestem z Warszawy, więc muszę pracować. Czasem pracuję też w Krakowie, co miało miejsce również wczoraj z okazji trasy promocyjnej filmu.

Spotkanie ma założony z góry scenariusz, ale i tak zawsze wypada inaczej. Wystarczy, że ktoś z publiczności zada inteligentne pytanie, i ono skieruje całą rozmowę na inne tory. No, ale tego nie będę opisywał, bo opis rozmowy, zwykle też jest nudny.

Wpisałem niepowtarzalną dedykację numer 16849 oraz niepowtarzalną dedykację numer 16850. Niestety, zrobiłem to za mało dyskretnie i obie dziewczyny się zorientowały. Może dlatego, że razem przyszły. Ech… Pozostaje mi mieć nadzieję, że pozostałe szesnaście tysięcy osiemset czterdzieści osiem dziewczyn się o tym nie dowie. Muszę się tylko pilnować, żeby tego gdzieś publicznie nie napisać.

Czasem ktoś bardzo chce, żeby prócz imienia wpisać mu w dedykacji również nazwisko. No i tu zaczynają` się schody, bo nazwiska często różnią się niuansami (np. Kaczmarczyk / Karczmarczyk). Wpadły dwie sympatyczne dziewczyny i poprosiły o wpis dla całej rodziny… i tu nazwisko tejże. No właśnie, łatwo się pomylić i będzie głupio. Zasugerowałem, że może przydać się podpowiedź. W ramach podpowiedzi dostałem owo nazwisko wypisane na bilecie warszawskiej komunikacji miejskiej (a event się eventuje w Krakowie). Podpowiedź była napisana bardzo znajomym charakterem pisma. Po chwili okazało się, o dziwo, że był to mój własny charakter pisma. Nie, nie pochodził od mojego alterbliźniaka, lecz ode mnie samego z przeszłości. Poprzednim razem miałem bowiem taki sam problem z zapisaniem tego samego nazwiska i napisałem je najpierw na brudno.

Jestem świadom ograniczonego zakresu marketingowego takiej formy promocji filmu. Tym bardziej że akcja nie została nagłośniona z wyprzedzeniem. Jednak są z tego dwa niezaprzeczalne pożytki. Pierwszy taki, że wreszcie ruszyłem się z domu i jeśli ktoś tylko chce, może się ze mną spotkać w jednym z wielu miast. Drugi pożytek jest dla mnie, bo mogę się spotkać z Wami. Zawsze przyjemnie się po raz kolejny utwierdzić, że się ma inteligentnych czytelników. Tylko jak to się przełoży na liczbę inteligentnych widzów filmu? Przekonamy się już niedługo.

FNiN TMK - spotkanie filmowe w Krakowie FNiN TMK - spotkanie filmowe w Krakowie FNiN TMK - spotkanie filmowe w Krakowie FNiN TMK - spotkanie filmowe w Krakowie


Udostepnij
Glodne Slonce

5 Responses to “Promocja filmu - Kraków”

 1. DeathDay98 Says:

  Hehe, to ja jak będę, to poproszę o niepowtarzalną dedykację dla DeathDay98 :D No i upomnę się o gift, który obiecano mi za znalezienie błędu w dacie na fanpejdżu filmu na facebook’u. A chciałem się tylko dowiedzieć czy spotkanie jest w czwartek, czy 21 września, a tu mi wciskają gift ;D

 2. Olla Says:

  Panie Rafale, to był numer 18 549 i 18 550:D Już nie mogę się doczekać Targów Książki w Krakowie :P

 3. Mateusz Says:

  Poproszę Klaudię do Szczecina :D

 4. Justyna Says:

  Podobno będzie Maciej ;)

 5. Martyna Says:

  Jaa… Chciałabym spotkać sobie takiego pana Rafała *.* Co prawda mam już autograf,ale to nie to samo,co spotkanie na żywo,nie ?
  Btw. kupiłam dziś TMN.Zarąbisty ! Ale jest jeden błąd,mianowicie na przedostatniej stronie,jak jest ,,Planety układu słonecznego'’ to na samiutkim dole,obok ,,Moon'’ widnieje ( co to za słownictwo ?) słowo ,,okrążenia'’ napisane przez… ,,rz'’. No,ale usprawiedliwieniem może być :
  Korekta : nikt tego nie sprawdzał,poszło,jak było
  :P
  Jadę sobie do kina na film pod koniec tygodnia.Potem tylko czekać na 10 tom :D
  Pozdrowienia dla pana Rafała :)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).