Promocja filmu - Gdańsk

Automapa vs GarminUstawienie jednocześnie dwóch GPS-ów w drodze ze Szczecina do 3M nie okazało się jakimś szczególnie wybitnym pomysłem. Automapa mówiła po polsku, Garmin po angielsku, oba co innego. Byłby jeszcze trzeci głos z Ovi na Nokii, ale ten jak zwykle nie chciał działać. Miałem chytry plan zaklejenia taśmą Duct Tape kilku fotoradarów w miejscowościach, które zamieniły te urządzenia ze strażników bezpieczeństwa w automaty do pobierania myta za przejazd. Niestety kłótnia Automapy z Garminem sprowadziła mnie na złą drogę i w efekcie ominąłem wszystkie fotoradary.

Samo spotkanie w Empiku w Galerii Bałtyckiej wypadło nadzwyczaj dobrze. Właściwie to aż za dobrze, bo większość z Was nie zmieściła się w przestrzeni wydzielonej do spotkań i musieliście stać. Ja siedziałem, ale wierzcie mi, że te białe foteliki są bardzo niewygodne. Przebieg spotkania właściwie wyglądał podobnie jak w poprzednich miastach, tyle że mniej mówiłem, bo miałem chrypkę – poprzedniego dnia zmokliśmy podczas wieczornego knajpingu po Długim Pobrzeżu.

Nie lubię powtarzać tego samego po ileś tam razy, więc na podobne pytania odpowiadałem inaczej niż poprzednio. Darek, prowadzący spotkanie, też się chyba znudził powtarzaniem, bo spontanicznie zmieniał pytania konkursowe. Widziałem trzy osoby cierpliwie nagrywające kamerkami całe spotkanie, więc może gdzieś w sieci znajdzie się pełna relacja. Mam nadzieję, że Wam się podobało.

Za namową Yogi (prezesa GKF-u) moje wewnętrzne dziecko zgarnęło z półki jedną z moich książek (Obywatel, który się zawiesił), wpisało dedykację dla nieznajomego czytelnika i po kryjomu odstawiło na półkę. Już nazajutrz ujawnił się szczęśliwy nieznajomy czytelnik, by się pochwalić. Myślałem, że to potrwa dłużej…

P.S. Jeśli ktoś wie, jak działają te budziki na wodę, niech nie krępuje się podzielić tą wiedzą. Tam w środku i tak pewnie jest bateria, prawda?

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

Student...

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

Przybyła grupa fanek Maćka

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

Niektórzy zerwali się ze szkoły, żeby przyjść na spotkanie o haniebnie wczesnej porze, a tu test

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

Darek Raczycki

Maciej Stolarczyk, grajacy Neta Bieleckiego

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

FNiN TMK - spotkania filmowe w 3M

Widok z okien uroczego ho(s)telu Bursztynek zlokalizowanego blisko Starówki


Udostepnij
Glodne Slonce

13 Responses to “Promocja filmu - Gdańsk”

 1. DeathDay98 Says:

  To jest jakiś nowocześniejszy model chyba, ale może działa na tej samej zasadzie:
  http://ecogadget.pl/pl/alarm-clock-zegar-kalendarz-termometr-i-budzik-zasilany-woda.html

  “Zasilany wodą zegar Alarm Clock wykorzystuje najnowszą technologię jonizacji w celu generowania energii do wyświetlacza LCD. (…) Co 4 tygodnie wymień wodę i to wystarczy, żeby zegar działał bez przerwy!”

  A ja dalej czekam na Warszawę ;)

 2. DeathDay98 Says:

  PS. To już wiemy w którym Empiku dokonał pan aktu sabotażu :D
  Czy ktoś nie jedzie przypadkiem do Gdańska z Warszawy? ;P

 3. Justyna Says:

  Ależ szczęśliwy musi być ten nieznajomy :D

 4. Dziobal Says:

  Pewnie rozszczepia H20 i przeprowadza syntezę wodoru, przy okazji dotleniając pokój.

 5. Martyna Says:

  Ostatnie zdjęcie - znienawidzone ToyToye (czy jak to tam się pisze )….
  Świetne relacje z tych spotkań.Dobrze,że polubiłam na Fb Pana profil,bo inaczej pewnie nie byłabym na bierząco z tymi notatkami :D
  To tak : notes jest (zarąbisty,zarąbisty,zaaarąbisty,chociaż na przedostatniej stronie błąd ortograficzny.Jak jest ,,Planety Układu Słonecznego'’ to tam na samym dole,obok Moon pisze [wiem,powinno być ,,jest napisane'’,ale nie chcę się powtarzać.Maniaczka poprawnej polszczyzny…] czas okrążenia,z tym że ,,okrążenia'’ przez ,,rz'’ :P )
  W niedzielę do kina na film,a potem tylko na 10 tom serii czekać :D Teraz cały czas gadam do kogo popadnie o filmie,notesie albo książkach.Ludzie mają już mnie dość,ale co mi tam :P

 6. Doki Says:

  Mnie też mają już chyba dość, próbuję skombinować ludzi na premierę i ciągle o tym nawijam, że nie wiem czy ktoś w końcu bd chciał ze mną iść xD

 7. Florencja Says:

  Czy bilety na TMK można zamówić prze internet?Jeśli tak, to gdzie?

 8. Rafal Kosik Says:

  To już jest w gestii kin. Bilety do Cinema City i Multikina spokojnie można kupić przez internet. Przy czym ma to sens, jeśli posiadasz drukarkę.

 9. Yoga Says:

  Wyglądało na to, że wewnętrzne dziecko bawiło się całkiem nieźle. Cieszę się. ;) A że nieznajomy czytelnik ujawnił się tak szybko? Cóż, trzeba było lepiej schować (i liczyć na to, że się książki nie sprzedadzą). :P

 10. DeathDay98 Says:

  Jeśli są tu osoby z Warszawy, które się w sobotę wybierają na film, to zapraszam jak najszybciej na forum - fnin.eu - gdzie się zbieramy razem!

 11. DeathDay98 Says:

  PS. Jest też w innych miastach - zawsze to większa frajda wybrać się z innymi fanami niż samemu ;)

 12. magwac Says:

  To działa jak akumulator, tylko że zamiast kwasu jest tam woda. Jeśli doleje się jakiegoś kwasu oprócz wody, to budzik będzie działał dłużej i lepiej (reakcja będzie łatwiej zachodziła). Niestety po ok. roku używania płytki metalowe w środku niszczeją (przereagowały) i budzik jest do utylizacji.

  (oparte na własnym doświadczeniu)

 13. Nika Clevleen Says:

  O ła, jakie wyznanie… o ła.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).