Premiera telewizyjna TMK

Felix Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa (film)

Trochę późno się zorientowałem, ale na szczęście nie po fakcie. Dziś o 15:00 na Canal Plus będzie miała miejsce premiera telewizyjna filmu Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa. Jeśli ktoś się nie wyrobi dziś, następna szansa będzie w piątek 29-go listopada o 19:15.


Udostepnij
Glodne Slonce

13 Responses to “Premiera telewizyjna TMK”

 1. FNIN uber ales Says:

  Długowieczny pan jest “Książka, na podstawie której powstał film WIKTORA SKRZYNECKIEGO ukazała się w 205 roku”

 2. Rhis Says:

  czy TMK będzie dostępna na dvd?

 3. Paulina Says:

  Na grilla u Jastrzębskiego Net nie wziął plecaka, a przy żegnaniu się z Justyną, ona mu go podawała. To jak to w końcu, panie Kosik? ;)

 4. Rafal Kosik Says:

  To był pewnie plecak z pieluchami i akcesoriami Bratosiostry.

 5. andrexx Says:

  a kim jest Jaś ?

 6. Adggamma Says:

  @andrexx Synem pana Rafała.
  Dobrze, że mam Canal+, z chęcią obejrzę ponownie, ale następnym razem, bo od jutra próbne matury i trzeba się uczyć na historie rozszerzona, obawiam się, że przywalą nam jakiś nieziemskim tematem typu “stosunki polsko-węgierskie”.
  Chciałam też powiedzieć, że bardzo podobała mi się SCH, chociaż była trochę inna, podobna do GNL, bardzo obyczajowa. Tak bardzo, że aż się zdziwiłam, że to już koniec i nie będzie jakiegoś wielkiego bum. Myślałam, że na dnie tego jeziora naprawdę coś będzie i wokół tego się będzie toczyć historia. No cóż, zaskoczył mnie pan. Natomiast wątek Zosi w ogóle nie był zaskoczeniem, w końcu kiedyś pisał pan tu, że rozwiąże tę pomyłkę rozwodem. ;) Ale fajnie, że wyjaśnienia tak się rozrosły. Bo ja mimo wszystko lubię Zosię.
  Mam jedno pytanie odnośnie komórki Niki. W większości części jej nie ma, tak jak ostatnio, ale ma smartfona w opowiadaniu “Wysłannicy” a konkretnie str 221 “Nika odruchowo dotknęła brzucha, gdzie w kieszonce schowała smartfon”. Czy ja coś przegapiłam, czy jak to jest?
  W najnowszej części nie podobało mi się, że nie było Manfreda. Dlaczego…? :( To jest mój absolutny ulubieniec wśród sztucznych inteligencji.
  Podobał mi się wątek gości z zagranicy. Liczę na rewizytę w którejś z kolejnych części ! I oczywiście nie mogę się doczekać następnej książki. Teraz będą wakacje, tak? Ciężko będzie pobić TMK. Niemniej trzymam kciuki.
  Pozdrawiam,
  Adggamma

 7. Paulina Says:

  Zgodzę z Adggammą, że spodziewałam się czegoś więcej. Oczywiście czytało się jak zwykle wspaniale, ale kiedy przewróciłam ostatnią stronę byłam zaskoczona, że to już, Do tego stopnia, że później w ciągu dnia, ze dwa razy pojawiła mi się myśl “kurczę, po co ja oglądam teraz film/zaczęłam inną książkę, przecież mam jeszcze FNiN do dokończenia!”. A dopiero po chwili orientowałam się, że nie, że jednak się już skończyło :) Niemniej czekam na kolejną część z niecierpliwością. Jest już jakiś zarys o czym będzie?

 8. serpens volucer Says:

  @adggamma Ten smartfon należał do jej alteri z B35. W SCH go nie ma, bo w Ś02 się rozładował, a ona nie miała ładowarki.

 9. Rafal Kosik Says:

  To nie był smartfon światozerowy, tylko zdobyczny. Prawdopodobnie zresztą nie przeżył sceny finałowej w zapętlonych światach. A poza tym to jednak każda część jest z założenia osobną historią, wprawdzie powiązaną z poprzednimi, ale jednak w głównej mierze samodzielną. Czyli bardzo łagodna wersja założenia jak z Bonda - w nowym filmie bohater nie pamięta, co się działo w poprzednich.

  Staram się, żeby we FNiN nie było dużych niezgodności między tomami, ale jednak pewnych nie da się uniknąć (lub też coś mi umknie, bo nie mam twardego dysku w głowie). Np. Ilona Bogucka wróciła do pracy, bo była mi potrzebna, a Nika nie ma telefonu, bo pasowała mi Nika bez telefonu. Od pierwszego tomu apartamentowiec, w którym mieszka Net, nieco urósł, a Saab jego taty z bardzo starego zmienił się w mniej stary, bo kto, mając kasę, woziłby małe dzieci starym rumplem? To tylko przykłady.

 10. Dominika Says:

  Dlaczego nowa Nika jest tak bardzo podobna do Ewy Minge? To chyba nie jest najlepszy wzór…
  Pozdrawiam, Dominika

 11. trebik Says:

  A film już na youtube tyle że w jakości do luftu…

 12. NikaDoma Says:

  Ja myślę, że Nika nie wyrobiłaby, gdyby do opłat za prąd lodówki i komputera Neta doszłoby ładowanie telefonu. Z resztą, od kiedy dostała tego pc-ta zastanawiałam się, czy to nie nadszarpnie jej rachunków… Ale cóż, jakoś sobie poradziła dzięki Emalii:)

 13. 新作 人気の JIMMY CHOO ジミーチュウ サンダル Says:

  正規品通販店 特価 JIMMY CHOO ジミーチュウ ジミーチュウ ブーツ

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).