Postępy w sprawie filmu

Wytwórnia Czołówka najpewniej zostanie przejęta przez inną wytwórnię filmową. Jaka to będzie wytwórnia i kiedy to się stanie, jeszcze nie wiadomo. W tym momencie prace nad filmem prowadzi firma Lightcraft, która zajmuje się głównie efektami specjalnymi do filmów polskich i zagranicznych. W sumie rokuje to dobrze, bo połowa Felixa, Neta i Niki będzie wymagała obróbki komputerowej. Obecny etap prac to przygotowanie scenopisu i storyboardów (czyli czegoś w rodzaju komiksu, który obrazuje poszczególne ujęcia).

Dalsze castingi być może będą, ale zależy to od decyzji producenta.


Udostepnij
Glodne Slonce

95 Responses to “Postępy w sprawie filmu”

 1. Iza Says:

  :?

 2. Klaudia xd. Says:

  Splajtowała! Haha:) A my żeśmy się na film napalili. To na razie zdajemy się na Lightcraft, no ale bez aktorów to na filmową TMK jeszcze troszkę poczekamy, hmmm…..szkoda Czołówki

 3. luk Says:

  Jak scenopis będzie gotowy, albo przynajmniej częściowo gotowy, to podrzuci Pan jedno ujęcie? Ciekaw jestem jak to wygląda u profesjonalistów, bo jednak szkolne kółko filmowe to nie to samo :D (mimo, że mamy już na swoim koncie parę udanych produkcji ;) Jeśli potrzebowałby Pan pomocy to jestem do usług xD). Nie no, domyślam się że wyciek takiej informacji to jak wyciek fragmentu kodu jakiegoś programu albo kawałka utworu… Ale taki wczesny, nieoficjalny trailer byłby miłą niespodzianką :)

 4. FNiN_addict Says:

  *płacze*
  Ale jak?
  Matko, przecież to znaczy, że się wszystko trochę opóźni.

 5. Rafal Kosik Says:

  Wierzcie mi, że zależy mi na tym filmie bardzo, prawdopodobnie nawet bardziej niż Wam;) Gdybym miał furę pieniędzy, to sam bym sfinansował produkcję, bo klapa raczej nie wchodzi w grę. No, ale nie mam fury pieniędzy, więc na razie czekam razem z Wami, jak się sprawy potoczą.

  Mechanizmy rządzące polskim kinem są bardziej skomplikowane niż dwusprzęgłowa sześciobiegowa hydrokinetyczna skrzynia biegów.

 6. Ponury Żniwiarz Says:

  Eeeee… No to gdzie te “postępy”???

 7. net Says:

  Na film poczekamy chyba 5 lat.Może mniej jeśli stanie sie cud.

 8. BlackButterfly Says:

  Zaraz… Napisał Pan, że castingi zależą tylko od producenta, ale przecież tak bez aktorów to będzie film animowany, więc castingi będą na pewno… tylko gdzie.

 9. FNiN_addict Says:

  Black Butterfly, mogą jeszcze wybrać, z tych co już byli.
  To co, robimy zrzutę? ;d

 10. Iza Says:

  ;,,,,(
  Ponury Żniwiarzu, postępów nie ma.

 11. Justyna Says:

  “Mechanizmy rządzące polskim kinem są bardziej skomplikowane niż dwusprzęgłowa sześciobiegowa hydrokinetyczna skrzynia biegów.”
  Wierzę panu na słowo :)

  Mam nadzieję, że jakoś to będzie i film powstanie, i będzie choć w połowie tak dobry jak książka. Chociaż, że wytwórnia splajtowała… no w głowie się nie mieści.

 12. Klaudia xd. Says:

  No jak takie opinie się tu wysuwają, że film za 5 lat, to chyba prawie nikt z nas nie załapie się na rolę efenienowskiej trójcy ;))))A szkoda, może komentarze wystawiają tu jakieś nieodkryte talenty :) Ale będąc optymistami, zawsze możemy wierzyć w szansę bycia państwem Polon:0 Co wy na to? Kto nie umie gotować?

  `)

 13. Klaudia xd. Says:

  A tak a` propos ta zrzuta to nie taki głupi pomysł, jak każdy da złotówkę to może z dyszkę zbieżemy :)) i wystarczy na makijaż dla wcielenia Niki ;));0

 14. Carrie_21 Says:

  Hmmm… jeśli w tym filmie będzie Caban książkowy, to czy wystapi realny?:)

 15. Iza Says:

  Jeśli film byłby za 2 lata to może bym się załapała. Gdyby mama zabrała mnie na castingi, bo samej na pewno by mnie nie puściła. No, i przyznaję jej rację. Kto by puścił swoje 12-letnie(teraz mam tyle) dziecko pociągiem od Jasienicy Mazowieckiej(słyszał może ktoś? Ja tam właśnie mieszkam. Na wsi) do Warszawy(jeśli castingi tam by się odbywały jakimś dzikim fartem)? Raczej nikt.

 16. Magda Says:

  Może to trochę nie na temat, ale ja jechałam z Warszawy do Krosna sama. Nie wiem, ile jest z Jasienicy Mazowieckiej do Warszawy (ale skoro z Mazowieckiej, to może nie bardzo dużo), ale ja jechałam siedem godzin sama, z przesiadkami. Na podkarapcie xD

 17. Klaudia xd. Says:

  Hehe ;)) Jasienica Mazowiecka? Nie narzekaj tak, ja mieszkam niedaleko Zwardonia, tj. granicy Polski ze Słowacją, całkiem na południu :))) No i co z tego że mam 15, ja się zgubię na samym peronie:))

 18. Justyna Says:

  Zastanawiają mnie te słowa “Dalsze castingi być może będą, ale zależy to od decyzji producenta. “. To ma być w sensie, że nie będzie filmu, czy w sensie, że aktorzy będą wybrani z tych co przyszli na poprzednie castingi?

 19. FNIN Says:

  No i po filmie…

 20. Ponury Żniwiarz Says:

  Oj…

 21. Kasia Says:

  Słuchajcie, nie po filmie, bo również możliwe jest, że produkcja ruszy bardzo szybko. Lightcraft pracuje w pocie czoła :). A castingi to były na tyle udane, że reżyser może wybierać z dotychczasowych chętnych, ale niewykluczone, że zrobi jeszcze jeden. Jeżeli takowy będzie, to z pewnością poinformujemy!

 22. Magda Says:

  A ja zastanawiam się, co by to było, gdyby przyszła szatynka w okularach (ja xd) i wrzeszczy “Ja chce zagrać Nikę! Co tam włosy i pingle, są farby i soczewki kontaktowe! A że mieszkam jakieś 300 km za Warszawą: są busy, nie?!” xD Tak, jeśli będzie casting, muszę się poważnie zastanowić XD

 23. Miiracle Says:

  jeżeli castingi bd to ja prosze w katowicach

 24. Klaudia xd. Says:

  Popieram Katowice ;)) To dla odmiany tylko 3 godziny drogi :)))

 25. Agata;Arya Says:

  Oby castingi były… Trzymam kciuki za film!

 26. BlackButterfly Says:

  Jeśli castingi będą, to niech w ?odzi;-D

 27. Lik Says:

  Miiracle zgadzam się z tobą ja mam najbliżej do Katowic i w końcu na Śląsku mieszka najwięcej ludzi w Polsce więc dużo osób by przyjechało.

 28. Caroline Says:

  iza wiesz castingi w warszawie to już były

 29. Iza Says:

  Powinien Pan napisac: ,,Postępy w sprawie filmu, a raczej ich brak'’, bardziej by pasowało c:

 30. BlackButterfly Says:

  Hm… Jeśli film będzie nagrywany za 3-5 lat, to mam okazję załapać się na… premierę. Gdyby Nika miała starszą siostrę…

 31. Iza Says:

  :P
  Ale nie ma.

 32. Iza Says:

  Powtarzam:Panie Rafale, w imieniu całego blogu Manfreda chcę zadać Panu małe pytanie. Od kiedy Net i Nika ze sobą chodzą? W OS pisze Pan, że mają rocznicę, że chodzą ze sobą od roku. No, mniej więcej, bo dokładnie nie pamiętają. Więc wychodzi, że są ze sobą od połowy GNL. Niektórzy się jednak upierają, że nie od połowy GNL, a od połowy PS. Zdania są więc podzielone. Dlatego zwracam się z tą prośbą, żeby Pan odpowiedział na to pytanie, i ostatecznie skończył wojnę domową, jaka się tam rozpętała.

 33. Rafal Kosik Says:

  To chodzenie zaczynało się dosyć płynnie. Uznałem, że umowną datą może być właśnie styczeń. Zapewne można by to interpretować inaczej, bo znajomość zaczęła się już pierwszego dnia szkoły, a rozwijała aż do PS.

 34. Sauron Says:

  No nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sorry za dużo!

 35. Basia Says:

  OOOObyy byłoo duuużo kaaaskiii!!!!!!!!!!!
  Ja chcę teen fiiilm!

 36. Martyna Says:

  Ja mam nadzieje, że ten film w tym stuleciu tojeszcze nakręcą bo ja chce go zobaczyć przed 50-siątką. Ja panu wspułczuje z całego serca, bo z całą pewnością Panu bardziej zależy na tym filmie niż nam. Plus jest taki, że jak w końcu nakręcą ten film to jak następne części będą mieli zamiar kręcić to może szybciej to pójdzie bo film pewnie oglądalność będzie miał dużą.Życze panu duuuuuuuuuurzo cierpliwości(ja na Pańskim miejscu zagryzłabym już tych w garniturach co siedzą z nogami na biurkach) i weny twórczej wobeć FNIN 7

 37. Iza Says:

  Ja, gdybym była na pana miejscu to siedziałabym i ogryzała paznokcie z nerwów, czy film kiedyś wogule powstanie. I dołanczam się do życzeń Martyny.

 38. Klaudia xd. Says:

  Iza , w ogóle przez “ó” :)))
  Wiecie, że we wrześniu będzie polski film “lekko” fantastyczny w kinach? Nazywa się “Magiczne drzewo”. Moim zdaniem to dobrze wróży, że Polacy chcą się w końcu oderwać od komedii romantycznych i zająć czymś innym, bo nasze kolejne wersje amerykańskich hitów, to by mnie dobiły… Mamy już swój “step up” i “diabeł ubiera się u Prady” więc czas na coś na wyłączność, FNiN będzie nie dość, że ekstra to jeszcze oryginalne i niepowtarzalne :)))) 100%towy hiciorek !

 39. Iza Says:

  Tak… To będzie hit roku! Tylko którego?

 40. karolcia96xD Says:

  e tam film książka na pewno jest lepsza … xD

 41. Martyna Says:

  Iza to napewno będzie hit a roku może 2030 tak po dobrej myśli.Ale bez jaj mam nadzieje,że jak już skończą to wszystko i wezsmą się do kamer to pujdzie już szybko.A na razie…
  -Listopad-za 3 miesiącee
  -bilet do ?odzi do manu-1.5 zł
  -książka FNIN-37 zł (coś koło tego)
  -Teksty Neta, radoć z książki i niepszespanych nocy-bezcenna :) xD

 42. andzia120 Says:

  Kurczę, wierzę że ten film sie uda:) Jak nie, to nie wiem co. Ostatni dobry POLSKI film/ serial dla młodzieży, jaki oglądałam był kręcony 10 lat temu. Nie mam na myśli czegoś takiego jak np. “Nie kłam kochanie” albo “Londyńczycy”, bo nie są one typowo młodzieżowe.
  Ale np. “Sto minut wakacji” (1999r.- moim zdaniem genialne, świetni aktorzy, a śmiałam się na cały głos:)) Ps. Oglądał ktoś?

 43. Ponury Żniwiarz Says:

  Hmmm… Mówi mi coś ten tytuł… Kto tam grał?

 44. andzia120 Says:

  Jolanta Fraszyńska, Andrzej Zieliński, Kamila Natkaniec, Piotr Budzowski. Może nie są tacy znani, ale -jak dla mnie- świetni:) Link do fragmentu: http://www.youtube.com/watch?v=N74f6DsHdrw

 45. Iza Says:

  Martyna Says:

  August 24th, 2009 at 9:42
  Iza to napewno będzie hit a roku może 2030 tak po dobrej myśli.Ale bez jaj mam nadzieje,że jak już skończą to wszystko i wezsmą się do kamer to pujdzie już szybko.A na razie…
  -Listopad-za 3 miesiącee
  -bilet do ?odzi do manu-1.5 zł
  -książka FNIN-37 zł (coś koło tego)
  -Teksty Neta, radoć z książki i niepszespanych nocy-bezcenna :) xD

  Nieprzespanych to może nie… W końcu w listopadzie jest szkoła. Jak nie będziesz spać w nocy, to zaśniesz na lekcji, tak jak Net na informatyce;).
  2030? No tak, ale po BARDZO dobrej myśli… Po zwyczajnie dobrej to koło 2050. Po normalnej koło 2090, a po złej nie powstanie przed końcem świata.

 46. Nika_Mickiewicz Says:

  Ludzie! Przestańcie w końcu z tymi komentarzami. Każdy chce, żeby był film i jak to w Polsce tak szybko pewnie nie będzie, ale się tak znowu nie czepiajcie, no!
  Panie Kosik, jeśli będą następne castingi, a ktoś już był w Wawie, to trzeba znowu przychodzić?
  I drugie pytanie: skoro castingi były już w Krakowie i Warszawie, to może czas, żeby były we wrocku, co? xP

 47. Marta Says:

  Ludzie już nie załamujcie jak Pan Rafał będzie coś wiedział to napisze. Ja mieszkam w Bydgoszczy też z chcęcią wybrałabym się na casting ale co z tego jeśli wszędzie mam daleko?
  Więc pozostaje tylko trzymać kciuki choć jak widać coś tam się powoli ruszyło.
  Pozdrowienia dla wszystkich fanów jak i autora.

 48. aga Says:

  nie moge sie doczekać filmu to będzie najlepszy film jaki oglądałam

 49. Tussa Says:

  Oby były castingi! Film musi powstać! Pana książki są lepsze niż Harry Potter i Pamiętnik Księżniczki! ;D

 50. Carrie_21 Says:

  Tussa Says:

  Oby były castingi! Film musi powstać! Pana książki są lepsze niż Harry Potter i Pamiętnik Księżniczki! ;D

  razem wzięte:)

 51. Julia Says:

  Od zawsze kochałam czytać, a książki Rafała Kosika, szczególnie Felix, Net i Nika przebijały wszystkie! Gdy czytałam kolejne strony tej cudownej książki myślałam, że moim marzeniem jest aby powstał film o Felixie, Necie i Nice i wyobrażałam sobie siebie w roli Niki. Przypadkowo trafiłam na te stronę i jestem zrozpaczona ! Castingi już się odbyły a ja na żadnym nie byłam! To było moje największe marzenie aby zagrać w jakimś filmie, a szczególnie w takim, kiedy podoba mi się książka. Jeśli wie ktoś gdzie jeszcze i kiedy będzie casting to proszę o napisanie! Mam 12 lat ale myślę , że wyglądam na więcej (wspomnę również że dwukrotnie zajęłam 3 miejsce na mistrzostwach Polski w szybkim zapamiętywaniu i z nauczeniem sie kwestii nie miałabym problemu). Wiem że prawdopodobnie role są juz obsadzone i szanse że będzie jakiś casting są znikome, ale nadal mam malutką nadzieję.

 52. adameq1 Says:

  Pewnie zdążą przed 2030. A może… Ciekawe, czy jak w TMK pojawili się w 2060, i widzą plakat o premierze filmu, to byłoby to dziwne?

 53. Magda Says:

  # Ponury Żniwiarz Says:
  August 20th, 2009 at 0:02

  Eeeee… No to gdzie te ,,postępy”???

  Słowo ,,postępy'’ było wpisane tu w charakterze ironicznym.A czy chociażby aktorzy są podobni do FNiN?

 54. Magda Says:

  # Tussa Says:
  August 27th, 2009 at 17:18

  Oby były castingi! Film musi powstać! Pana książki są lepsze niż Harry Potter i Pamiętnik Księżniczki! ;D

  Obejrzałam 19 minut i 12 sekund Harry’ego Potter’a i Księcia Półkrwi i omal nie zasnęłam.Wyłączyłam film(oglądałam na kompie)i dusiłam się ze śmiechu na wspomnienie nazwy tej książki po rosyjsku:,,Garri Pocier
  i Princ Pułakrowka”

 55. Magda Says:

  No dobra.To zaczynamy.Tak więc…Hmm.Nie.

  Drogi Panie Rafale Kosiku.Rozumiem,że Pan się i tak poświęcił,napisał już 6 części,specja;nie dla nas,itd itp,że się Pan doczekał obietnicy o filmie,że ma pan masę fanów…My to wszystko docenamy.Wyjaśnienie-otóż to niestety,doszły nas niemiłe plotki,że 8 cęści nie będzie.PRZED PANEM9DOK?ADNIEJ-PRZED KOMPUTERAMI)STRAJK.

  MY PROSIMY O 8 CZ?ŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 56. Magda Says:

  SORRY ZA B??DY-MUSIA?AM SI? SPIESZYĆ BY ZDĄŻYĆ TO NAPISAĆ NA CZTERNASTĄ.

 57. Katia Says:

  Strasznie lubię serię o Felixie Neci oraz Nice ;pp
  czekam na dalsze części i liczę na to, że film szybko się ukaże ;p

 58. Martyna Says:

  Magda nie jesteś sama dołączam się do strajku.Panie Rafale jak panu braknie pomysłów to ma Pan mnóstwo fanów z wyobraźnią pobudzoną pańskimi książkami więc na pewno pomożemy

 59. Martyna Says:

  Madzia ale tylko 8 ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? (…)?

 60. Ponury Żniwiarz Says:

  Eeee… Ochłońcie, co? 7 częśc jeszcze nie gotowa, a wy już o 8 mówicie?! Też nie macie już o co robic protestów?

 61. Magda Says:

  Ponury Żniwiarz,moe tobie ten pomysł wydaje się głupi,ale wydaje mi się że jasno się wyraziłam w poprzednich komentarzach-jeśli 8 części nie będzie,strajkować( jak przypuszczam)będą wszyscy.

 62. aga Says:

  powinno być 10 części bo 9 to za mało

 63. Martyna Says:

  Aga zgadzam się z tobą w 100(…)0%

 64. Ponury Żniwiarz Says:

  Magda: Ty chyba nie rozumiesz jednej bardzo jasnej rzeczy: Nie ma jeszcze 7 części, więc po cholerę szykowac protesty na 8 częśc? No przecież to nie ma sensu…

 65. Iza Says:

  Ja nie protestuję, ale jak każdy zresztą, chciałabym tych ośmiu, a nawet nastu części.

 66. Alex Says:

  Ja byłam na castingu w Waszawie i widziałam tam gabrysie pietruche ige kreft i emilkę stachurską i moim zdaniem prywatnie nie są zbyt miłe i strasznie zmanierowane.Mamnazieję że film szybko powstanie,oraz że one nie zarają głównych ról.

  pozdrawiam,A.

 67. Selenka Says:

  Osobiście czekam na film :]]

  Książki są super ;p tak jak opowiadanie (tak myślę) niestety jeszcze nie miałam okazji przeczytać :(( [ze względu, iż ich nie sprzedają] no nic :)
  czekamy :)

 68. Ala Says:

  HeHe.Moim zdaniem fajnie by było bo możliwe że gdyby znów był kasting mogłabym wziąść udział.Znaczy musze przekonać mame bo tata jest na tak :)

 69. Ola Says:

  prosze oby były znowu kastingi.Musze tam zagrać

 70. Manfred xD Says:

  Cześć wam. Ja bym miał takie pytanie dotyczące ewntualnego castingu, czy jeżeli nie spełnia się idealnych wymagań wiekowych (14 lat w listopadzie) to czy można przyjść na casting, i jak nie głównego bohatera to starać się o to aby grać jakąś dalszoplanową postać ?? :)

 71. Szlachetna (Agata;Arya) Says:

  Też jestem ciekawa… tez w listopadzie kończę 14 ;(

 72. Malwina_gryzelcia Says:

  Panie Rafale!
  1)Czy mogłabym się załapać (jak będą) na castingi bo mam tylko dziesięć lat?
  2) Czy będą castingi w ?odzi? Ja i Moi koledzy z klasy chcielibyśmy wystąpić.
  JESTEŚMY WIELKIMI FANAMI

 73. Malwina_gryzelcia Says:

  proszę o sybką odpowiedź.

 74. Malwina_gryzelcia Says:

  szybką odpowiedź

 75. MartaNika Says:

  Ohh tak jescze jeden casting, i najlepiej tym razem w ?ódzi ;P

 76. Marta Says:

  Witam,
  mam pytanie: wiem, że raczej jest mała szansa, żebym się jeszcze załapała na casting, ale jeśli by się tak zdarzyło, czy mam jakieś szanse? za miesiąc kończę 14 lat. Nie wyglądam na 14 a mam talent aktorski, występowałam już w przedstawieniach, również z profesjonalnymi aktorami.
  Bardzo proszę o informacje. Jestem wielką fanką FNiN, zaraziłam również całą rodzinę, łącznie z dziadkami i siostrą która nie jest fanką czytania : )
  Pozdrawiam,
  Marta ze Śląska

 77. Marta Says:

  Szczerze mówiąc, najchętniej wcieliłabym się w Reginę z “Trzeciej kuzynki”, ale… raczej nie jest to możliwe,
  Jeszcze raz z góry dziękuję za wszystkie informację,
  Wszystkiego dobrego,
  Marta

 78. julek96 Says:

  Kiedy i gdzie casting? Chętnie bym poszła jako Nika…. :( Może jest sznasa. Lubię aktorstwo. A jak nie wypali z tą wytwórnią, to może Walt Disney? :P

 79. Julia Says:

  Film musi być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Tak mi się strasznie te książki podobają, że przeczytałam je wszystkie w cztery miesiące!

 80. Julia Says:

  Ja popieram castingi we Wrocławiu.
  Może się załapie.

  A`propos sporu “ile będzie części FNiN”:
  ja chcę dwadzieścia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 81. Malwina_gryzelcia Says:

  Wrocław dla mnie za daleko. Niech pan je zrobi w centrum Polski-?odzi. Wtedy dużo osób będzie…

 82. klaudynoNika Says:

  Pewnie castingów już nie będzie..=( Bo Czołówkę przejęła inna firma i nie wiem czy zrobi..Wiecie, że łącznie na castingach było około paru tysięcy dzieci od 9 do 15 lat?

 83. klaudynoNika Says:

  Fajnie, że pan Rafał ma dużą popularność wśród dzieci!!Połowa mojej szkoły czyta tę serię=) Gratulacje panie Rafale!!

 84. Malwina_gryzelcia Says:

  W mojej szkole tylko trzy osoby. Ja i moi dwaj koledzy z klasy…

 85. klaudynoNika Says:

  To jaka to szkola??Boże..I kto was uczy?!

 86. Malwina_gryzelcia Says:

  ???

 87. Lidka Says:

  nie martw się moja szkoła (gimanzjum) to sześć osób :
  ja i trzy inne dziewczyny oraz 2 chłopaków

 88. Malwina_gryzelcia Says:

  Ja znam podstawówkę gdzie było osiem osób

 89. Hiszpan [PL] Says:

  Na stronie http://fnin.eu/category/film/ przeczytałem, że powstaje film “Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa”. Co w takim razie z 1 częścią? Szukałem trochę w necie i nie mogę nic na ten temat znaleźć :(

 90. Rafal Kosik Says:

  Z pierwszej części miał być serial TV, ale projekt ugrzązł głęboko w szufladach TVP.

 91. Gosia Says:

  hej czy ktoś coś wie na temat tego castingu? Bardzo mi zależy na odpowiedzi. Czy aby nie jest już za późno?

 92. Gosia Says:

  hej czy ktopś cos wie na temat tego castingu do filmu?
  bardzo mi zależy prosze o odpowoiedź

 93. Cynamonowa Nataśka^^ Says:

  Byłam na castingu we Wrocławiu w studiu ABM.
  Nie wiem tylko dlaczego tu na stronie Pan nic o tym nie napisał? :))
  Casting przeszedł super, niechce zdradzać detali:))
  pzdr.

 94. Rafal Kosik Says:

  Najlepszym sposobem, żeby dostać rolę w filmie, jest zapisanie się do agencji aktorskich. W pierwszej kolejności reżyser tam właśnie szuka. Tyle, że w takiej agencji naprawdę trzeba coś umieć.

 95. Pati Says:

  Nika wygląda na dużo starszą od Felixa i Neta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).