Polcon 2008 - kilka zdjęć

Polcon 2008 w Zielonej Górze z pewnością się udał. Pragnę nadmienić, że w tym roku nagrodę im. Janusza A. Zajdla otrzymali Jacek Dukaj za powieść Lód, oraz Wit Szostak za opowiadanie Miasto grobów. Uwertura. Gratuluję!

W związku z licznymi naciskami wrzucam kilka zdjęć. Wiem, że było tam więcej ciekawych wydarzeń, ale z premedytacją nie brałem na nie aparatu, żeby go… nie zgubić. Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas w części oficjalnej i nieoficjalnej.

Konwent zaczęliśmy jakieś 100 km od Zielonej Góry Konwent zaczęliśmy jakieś 100 km od Zielonej Góry Spotkanie autorskie i premiera Kameleona. Prowadzi Ostry Panel dyskusyjny o hard SF Kuba Nowak Maciej Parowski Andrzej Zimniak Marek S. Huberath Bartosz Grykowski Cezary Zbierzchowski Paweł Majka Joanna Skalska Piort Rogoża Kuba Małecki Panel dyskusyjny Nowe Idzie prowadzi Michał Cetnarowski Andrzej Miszczak Fotka grupowa Trzyosobowy kwartet smyczków dętych dawał po bębenkach Aga Konferencja w plenerze


Udostepnij
Glodne Slonce

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).