Paradox Cafe zagrożony

Paradox CafeParadox Cafe - klub, miejsce spotkań i dyskusji warszawskiego środowiska fantastów, dla wielu drugi dom, może przestać istnieć. Z obecnego lokalu przy Alejach Ujazdowskich 6a musi się wynieść za kilka tygodni. Stąd prośba do ludzi, którym warszawska kultura, szczególnie ta fantastyczna, nie jest obojętna. Podpiszcie petycję o opóźnienie eksmisji, co może dać właścicielom klubu czas na znalezienie nowego miejsca. Jednocześnie możecie podpisać petycję-list polecający do właściciela potencjalnej nowej lokalizacji Paradox Cafe, co na pewno uwiarygodni instytucję, jaką stał się już Paradox i ułatwi rozmowy w sprawie wynajmu.

Eksmisja, nawet opóźniona, jest kwestią czasu. Jeśli znacie miejsce, które nadaje się na nowy Paradox, mailujcie do Magdy. Miejsce powinno być w miarę dobrze skomunikowane z centrum i posiadać co najmniej dwie sale o łącznej powierzchni min. 120 m2.


Udostepnij
Glodne Slonce

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).