Obywatel, który się zawiesił - recenzja na Unreal Fantasy

Obywatel, który się zawiesiłObywatel, który się zawiesił to zbiór opowiadań przede wszystkim zawierających obłędne wizje rzeczywistości. W trakcie czytania dziwimy się, jak autor mógł wpaść na tak oderwane od naszego świata pomysły, a po chwili spostrzegamy, że jednak są one nam bliższe niż myśleliśmy początkowo — ot takie odbicie współczesnych problemów w krzywym zwierciadle. W tekstach Kosika odnaleźć można także sporo uniwersalnych prawd, które przez większość naszego życia mamy pod samym nosem, ale staramy się ich nie zauważać, bo tak jest łatwiej. (więcej na unreal-fantasy.pl…)


Udostepnij
Glodne Slonce

11 Responses to “Obywatel, który się zawiesił - recenzja na Unreal Fantasy”

 1. serafin Says:

  Ktoś miał łeb i jednak nagrał premierę trailera. Jak widać, nie zaufał oficjalnym czynnikom, twierdzącym, że jeszcze przed końcem listopada trailer trafi do sieci. http://www.zakazanaplaneta.pl/news.php?readmore=6059

  SAY NO TO ACTA! KIEDY FILM? KIEDY SZ2?

 2. Gosia21 Says:

  Zwiastun fajny

 3. Felix Says:

  Jakieś nie bardzo felixowe te napisy w trailerze…

 4. pisarz Says:

  Kiepsko…

 5. Pełniaczek Says:

  Myślicie że premiera będzie w Rosji?

 6. Anonymous Says:

  Masakra…

 7. anonymous Says:

  Licealiści od nowego roku szkolnego w ramach lekcji polskiego, historii itd. będą więcej uczyć się o…tadam… zdrowiu i urodzie…;/ kto jest za?

 8. Rafal Kosik Says:

  W sumie, czemu nie?

 9. olamonola Says:

  Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Lightcraft Warsaw sp. z o.o. Cha, cha cha!!! Kto się spóźnił z oglądaniem, na tego bęć!

 10. bookworm Says:

  hi hi hi…:)

 11. Biggy Says:

  Trailer na pewno robi wrażenie :)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).