Nieoczekiwana premiera

Amelia i Kuba. Złota Karta Dziś nieoczekiwana, niespodziewana, zaskakująca premiera ósmego już tomu Amelii i Kuby. Na razie ebookowa, na wersję papierową trzeba będzie poczekać do 24 kwietnia.

Ebook będzie dostępny w większości księgarni internetowych, np. tutaj.

Książka jest przeznaczona dla czytelników w wieku 7-12 lat, ale i dorośli nie będą się nudzić podczas lektury. Książkę można czytać niezależnie od innych części serii.

Pierwotnie plan był taki, żeby wydać tę książkę przed dniem dziecka, czyli gdzieś w połowie maja. Wszyscy nam radzili, żeby premierę przełożyć o miesiąc albo i dwa, bo księgarnie pewnie będą zamknięte, a ludzie będą myśleli o kupowaniu bardziej potrzebnych towarów.

Wiemy, że to najgorszy moment na wydawanie książki. No i jeszcze wypuszczamy e-booka przed wersją papierową, co jest wbrew sztuce. Dlaczego to robimy? Proste, żeby dzieciaki miały jakąś rozrywkę na święta.


Udostepnij
Glodne Slonce

One Response to “Nieoczekiwana premiera”

  1. y Says:

    A czy w tym roku wychodzi nowy Felix? :)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).