Nic nie mam do Harry’ego Pottera

Felix Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa (film) Udało mi zdobyć PDF z wywiadem, jaki udzieliłem Kurierowi Szczecińskiemu. Ponieważ gazeta i tak nie jest dostępna nigdzie poza Województwem Zachodniopomorskim, pozwalam sobie udostępnić ten plik.


Udostepnij
Glodne Slonce

14 Responses to “Nic nie mam do Harry’ego Pottera”

 1. DeathDay98 Says:

  Pierwszy ;P
  Bardzo lubię FNiN i z niecierpliwością czekam na kolejny tom, ale brakuje mi kolejnej książki dla dorosłych - i nie mogę doczekać się Różańca =] Moim zdaniem Felix nie ucieknie, kiedy się wyda 10 tom, można by zrobić małą przerwę (ale taką naprawdę małą ;]) na dokończenie Różańca =]
  PS. Co to był za dowcip z Chuckiem Norrisem? ;D

 2. Nowaaa Says:

  Dołanczam się do pytania w PS :]
  Według mnie Harry Potter tak się sprzedaje dlatego że do dosyć starsza seria, a FNiN są bardziej nowe. Ja ,,odkryłam” ją trochę przed wakacjami.
  PS.: Też czekam na 10 tom FNiN, ale teraz muszę czytać tą żałosną lekturę szkolną (jeśli kogoś to obchodzi - “Przygody Tomka (jak to powiedziała moja przyjaciółka) Frajera” XD)
  PPS.: I jeszcze przypominam, że dołączyłam się do pytania [CYTUJ?] Co to był za dowcip z Chuckiem Norrisem?

 3. y Says:

  Mam wrażenie, jakbym po raz kolejny czytał to samo…

 4. Nika Clevleen Says:

  A ja mam coś do Harego potera.

 5. Felixiara Says:

  Jej! Ja też byłam, jestem ichyba już zawsze będę molem książkowym. A zaczęłam w wieku 4 lat. Pamiętam jak w pierwszej klasie podstawówki rozpłakałam się bo bibliotekarki nie chciały mi wypożyczyć książki ze szkolnej(w pierwszym semestrze) i wtedy mama założyła mi kartę w gminnej od tamtąd z książkami się nie rozstaję. Są moją ucieczką od codziennych trosk. I niestety muszę powiedzieć to samo, że książek dla osób w naszym wieku jest mało bardzo ich brakuje.
  Dobra dosyć tego molędzenia. Dziękuję za wpis i pdf.

 6. Felix Says:

  Ja juz ten artykul widzialem-wstawil go Pan w srode, tylko potem zniknal…

 7. Karo Says:

  podłączam się pod pytanie co to za dowcip z tym Chuckiem Norrisem????????
  a molem książkowym jestem odkąd skończyłam 3 lata ponoć cały czas marudziłam o poczytanie więc w końcu żeby mieć spokój nauczyli mnie czytać :P i nim poszłam do zerówki (5 lat) nie chwaląc się potrafiłam czytać

 8. fan anonim Says:

  Ja akurat mieszkam w zachodniopomorskim i o tej gazecie nie słyszałem. Mam nadzieję, że kolejne tomy również zostaną zekranizowane. I dołączam się do pytania. Co to był za dowcip z Chuckiem Norisem?

 9. Rafal Kosik Says:

  Niestety już nie pamiętam, ale może wymyślę nowy;)

 10. Felixomanka Says:

  @Karo moje uszanowanie

 11. julka Says:

  Mnie do czytania zachęciła siostra i teraz pożeram książki :D
  Cieszę się, że powstała powieść dla młodzieży a nie dla dzieci :)

 12. Nika Mickiewicz Says:

  ssssssssssuuuuuuuuppppppppppeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Jaki będzie miała tytuł część po świecie zero2???????????????????????????

 13. Nora Says:

  Felixiara, widzę, że jesteś do mnie podobna. Ja też kocham książki i też zaczęłam w wieku 4 lat. Jestem rozkochana w książce ‘’Profesor Tutka'’ J. Szaniawskiego. Oraz w ‘’Jarmarku rymów” Tuwima. Starzy nie mogą w to uwierzyć, bo mam dopiero 14 lat :p

 14. requiem007 Says:

  Głupio by było mieć coś do Harry”ego Pottera ,bo ja go tak ogólnie bardzo lubię .

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).