Nagroda Żuławskiego na Falkonie

W ostatnią sobotę na Falkonie w Lublinie odbyła się ceremonia wręczenia Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego. Poniżej kilka zdjęć z gali. Obok mnie siedzi Krzysztof Piskorski, uhonorowany złotym wyróżnieniem. Nieobecna była Ania Brzezińska, która otrzymała srebrne wyróżnienie.

Rafał Kosik, czyli ja Andrzej Zimniak, twórca nagrodyRafał Kosik, Krzysztof Piskorski, Andrzej ZimniakEdyta Rudolf i Jerzy Szeja - część składu juryAndrzej ZimniakStatuetkiRafał Kosik, Krzysztof Piskorski, Andrzej ZimniakJuż ze statuetką

Zdjęcia nie są najwyższej jakości. Pan, którego widać na pierwszym planie na ostatnim zdjęciu pstryknął ładniejszą fotkę. Można ją obejrzeć tutaj.


Udostepnij
Glodne Slonce

11 Responses to “Nagroda Żuławskiego na Falkonie”

 1. matek-1000 Says:

  Czy będzie pan w telewizji? Jeśli tak to kiedy?

 2. Rafal Kosik Says:

  Byłem ostatnio w TVP Gorzów przy okazji konwentu Bachanalia Fantastyczne w Zielonej Górze. Jakieś półtora miesiąca temu. A kiedy będę? Jak ktoś będzie chciał mnie nagrać :)

 3. BlackButterfly Says:

  No to już pan powinien być!

 4. Iza Says:

  Kto by pana nie chciał nagrać? Nie ma takiej osoby;)!

 5. Klaudia xd. Says:

  Świetna statuetka :) Hmm.. powiem szczerze, myślałam, ze na zdjęciach będzie Pan w garniturze, ale jednak się myliłam:). Jeszcze raz gratuluję

 6. Amon-Re (Fan) Says:

  Jako jeden z lepszych współczesnych polskich pisarzy naprawdę może być Pan z siebie dumny, gratulacje.

 7. Rafal Kosik Says:

  Nie noszę garnituru. Szczytem elegancji jest u mnie marynarka. W moim zawodzie to uchodzi, choć ludzie czasem dziwnie patrzą.

 8. Tussa Says:

  Gratuluję nagrody! To fantastycznie! A co do garnituru… Wtedy użytkownicy stron o FNiN mogli by pomyśleć, że byłby pan agentem Mamrotem ;)

 9. Iza Says:

  Tussa, i jeszcze czego?

 10. Tussa Says:

  Hmm… Mam dalej wymyślać? Więc babcia Adelajda i prateściowa są również z Mamrotem i wykonują pewną misję, a Net zmienił imię, bo też był agentem. Felix ma nadprzyrodzone zdolności do konstruowania maszyn, skoro przebił tego kolesia z Instytutu… Dalej? :P

 11. moon_girl Says:

  Uch… Zapomniałaś o tym, że Nika jest też tajną agentką i córką Mamrota (tak przy okazji), a dyrektor Stokrotka to wysłannik FBI, bo tam na górze bali się, że FNiN wykorzystają swoje zdolności do niecnych celów… Hm, hmm, coś jeszcze? :D

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).