Murzasichle zimą

Murzasichle Murzasichle to wieś niedaleko Zakopanego. Była spokojna i cicha do czasu wielkiego boomu na polskie góry, który zaczął się po wynalezieniu stacji benzynowych poza Warszawą. Szczerze mówiąc, nie bardzo czaję klimat, po co jeździć na narty w miejsce, gdzie z najdłuższego stoku zjeżdża się 40 sekund, ale są pasjonaci. Osobiście bywam tam poza sezonem, kiedy nie ma autokarów, hałaśliwych kolonii, parkujących gdzie się da kierowców z całej Polski, ani tych lokalnych tworzących korki w miejscach, o których nikt nigdy by nie pomyślał, że da się tam zrobić korek. Poza sezonem Murzasichle zmienia się w senną wioskę, w której jednak można zasmakować całkiem niezłej kuchni regionalnej oraz odwiedzić jedną z lepszych pizzerii w Polsce.

MurzasichleMurzasichleMurzasichleMurzasichleMurzasichleNosalMurzasichleAlone in the whiteBrakuje tylko fajkiPróba wniebowzięcia Mercedesa. Nie dałem, jeszcze pojeżdżęMurzasichleMurzasichleZakopaneMurzasichleMurzasichleMurzasichleMurzasichleMurzasichleMurzasichleMurzasichleMurzasichleMurzasichleMurzasichleMurzasichlePhilosophyMurzasichleMurzasichleZakopaneMurzasichleMurzasichleKatowickaMurzasichleSzymoszkowaZakopaneMurzasichle


Udostepnij
Glodne Slonce

9 Responses to “Murzasichle zimą”

 1. Agata;Arya Says:

  Śliczne zdjęcia… Nawet igloo i… Caban? ;D

 2. Carrie_21 Says:

  Caban rulezzzzzzz

 3. FNiN_addict Says:

  Caban=

 4. FNiN_addict Says:

  Urwało mi komentarz. ;/
  Caban= słodziak
  Wiemy już, gdzie Pan szuka weny.

 5. moon_girl Says:

  popieram przedmówców, Caban świetny. Ale najfajniejsze jest wniebowzięcie Mercedesa xD

 6. Ktoś super Says:

  Sama kiedyś byłam w Murzasichlu, i jest tam Przepięknie

 7. Ferie Zakopane Says:

  Zakopane w styczniu sie widzimy:D Juz sie doczekac niemoge:D Piekne miasto wspaniala zimowa atmosfera!!!? Jezeli ktos(dziewczyny) beda w styczniu w zakopanym PISAC!!!;)

 8. anex Says:

  Próba wniebowzięcia Mercedesa!! Dobry opis :)
  Super zdjęcia!

 9. requiem007 Says:

  Fajne miejsce .

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).