Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci w Krakowie

Międzynarodowy Festiwal Filmów dla DzieciCoś dla Krakowiaków i nie tylko. W kinie Kijów właśnie rozpoczął się siódmy Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci. Nie licząc oczywiście różnych atrakcji, do obejrzenia jest kilkadziesiąt krótko- i długometrażowych filmów z całego świata. Poza festiwalem raczej trudno będzie je zobaczyć. Jako że jestem w jury festiwalu, wszystkie je obejrzałem wcześniej, i mogę zdradzić, że większość z pewnością jest warta uwagi, a kilka to wręcz perełki. Pokazy filmowe organizowane są również w Łodzi, Trzebini, Tuchowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Oświęcimiu i Rzeszowie. Ogłoszenie wyników w czwartek. Więcej informacji na stronie festiwalu. Polecam!


Udostepnij
Glodne Slonce

2 Responses to “Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci w Krakowie”

 1. Adggamma Says:

  Niestety do żadnej z tych miejscowości nie mam blisko, a szkoda bo chętnie bym sobie coś obejrzała. Uwielbiam filmy dla dzieci. Czy cześć z tych filmów będzie można kiedyś, gdzieś obejrzeć na DVD czy coś takiego?

  Ps: Widział pan, ze jeden z chłopców z jury - dokładnie Konrad napisał iż: “Przez rodziców jestem zmuszany do nauki j. angielskiego i j. chińskiego.” ?
  Chyba coś jest nie tak…

 2. DemolitionMan121 Says:

  Wymyśliłem genialnego suchara
  I wtedy szczęśliwy Eftep powiedział: “Bielecki, piątka!”

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).