Medal za zasługi dla polskiej Fantastyki

Medal za zasługi dla polskiej FantastykiDostałem pierwszy w życiu medal. Medal za wkład w rozwój fantastyki w tym szarym kraju. Odznaczenie odebrałem z rąk dyrektora Narodowego Centrum Kultury, Pana Krzysztofa Dudka. Odbyło się to przy okazji trzydziestolecia miesięcznika Nowa Fantastyka (dawniej Fantastyka) podczas Międzynarodowego Festiwalu Komisku i gier w Łodzi. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że znalazłem się w kręgu zaszczyconych, Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, oraz Panu Ministrowi Bohdanowi Zdrojewskiemu w szczególności.


Udostepnij
Glodne Slonce

13 Responses to “Medal za zasługi dla polskiej Fantastyki”

 1. flamenco108 Says:

  Wspaniały medal! I z pewnością należny. W końcu jesteście teraz najjaśniej świecącą gwiazdą. A do tego ten droll na awersie - z pewnością warto było! Gratulacje!

 2. Felix Says:

  Byl Pan w Lodzi?!? I nic o tym nie wiedzalem? Mogl Pan wczesniej poinformowac no!

 3. Nika Clevleen Says:

  Co?!! W ?odzi??!! To czemu nigdzie o tym nie pisali??!!

 4. Pandemon Says:

  No właśnie, dziwne, że to przeszło tak niemal bez echa, zarówno przed, jak i po fakcie nic o tym nie słyszałem, nie licząc tego wpisu.
  Ale medal całkowicie zasłużenie - gratulacje Rafale :)

 5. Zdobywczak Says:

  Ogroooomniaste gratulacje P. Rafale :)

 6. Felixomanka Says:

  Gratuluję z całego serca! A ta postać na medalu to może żuk?

 7. Adixmasz Says:

  Ja także dołączam się do gratulacji. Jest pan jednym z moich ulubionych autorów, za takie ksiązki jak Kameleon czy Vertical powinien pan dostać co najmniej 10 takich medali.

 8. Justyna Says:

  Także bardzo gratuluję Panu, a także tym co Pana książki kupują. Bo jakby się nie sprzedawały to nic by z tego nie było ;)

 9. Olla Says:

  Cóż, oryginalna nie będę i po prostu pogratuluję medalu;) Miło, że został Pan doceniony.
  PS: Chyba jest tam literówka: Festiwal KomiKSu…..

 10. Gaba Says:

  Moje gratulacje. Powinien Pan dostać jeszcze kilka takich medali.

 11. Caban Says:

  Gratulacje! :) Życzę Panu dalszych sukcesów :]
  * I oczywiście więcej FNiN ;D

 12. Rafal Kosik Says:

  Przyjechałem do ?odzi tylko po to, by odebrać ten medal (no i spotkać się ze znajomymi). Żadnych oficjalnych punktów programu z moim udziałem nie było. Wprawdzie próbowano mnie wkręcić w dwa panele dyskusyjne, ale się nie dałem, bo naprawdę mam trochę pracy.

 13. asia Says:

  Gratulacje! :)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).