Mars - recenzja na Gildia.pl

Mars - okładkaMars. Czerwona Planeta. Odległy glob, któremu poświęcono książki, filmy, a on nadal ukrywa przed nami swoje tajemnice. Nic więc dziwnego, że wciąż jest natchnieniem wielu pisarzy, którzy próbują przedstawić swoją wizję życia na czwartej planecie w naszym układzie słonecznym.

Również polski pisarz, Rafał Kosik, poświęcił swoją uwagę czerwonej planecie. Książka nosząca tytuł „Mars” składa się z trzech części. Pierwsza z nich, zajmująca zaledwie kilkanaście stron, przedstawia obraz budowy stacji, której zadaniem jest przystosowanie Marsa do życia. Odpowiednie konstrukcje mają za 300 lat pozwolić osadnikom na życie podobne do tego, jakie wiedzie się na Ziemi. Już na wstępie mamy zasygnalizowaną tajemnicę, która związana jest z czerwonym globem. Na planecie, która jeszcze wymaga noszenia skafandra, pojawia się dwoje tajemniczych dzieci. (więcej na gildia.pl…)


Udostepnij
Glodne Slonce

4 Responses to “Mars - recenzja na Gildia.pl”

 1. fifi Says:

  jakie jest zakończenie?? mars jest ??

 2. BERYL Says:

  Najlepiej jest kupić Marsa i go przeczytać.

 3. Justyna Says:

  Ja się ciągle zbieram aby kupić pozostałe pana książki (poza FNiN), ale moja kasa już się nie zbiera :) Czekam na lepsze czasy w moim portfelu, a wtedy na pewno kupię xD

 4. Mol książkowy Says:

  Dobry artykuł, przyjemnie się czytało ;) Oby więcej takich artykułów na tym blogu było.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).