Majowe spotkania

W maju w ramach Festiwalu Literatury dla Dzieci oraz Warszawskich Targów Książki zapraszam na spotkania ze mną:

15 maja Kraków - godz. 18.00-19.00 spotkanie w ramach „Szkoły detektywów” Arteteka (ul. Rajska 12).

24 maja Warszawa - Stadion Narodowy (Al. Ks.J. Poniatowskiego 1): autografy godz. 15.00 (stoisko 83 Firmy Księgarskiej Olesiejuk, sektor D9) oraz spotkanie w ramach „Szkoły detektywów” godz. 17.00 (scena dziecięca, poziom -1, Galeria).

29 maja Wrocław - godz. 19.00-21.00 spotkanie i projekcja filmu Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa, Kino Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21).

W Warszawie i we Wrocławiu będzie można zdobyć zeszyt z premierowym opowiadaniem Felix, Net i Nika oraz Koszmarna Podróż, w Warszawie również premierowe książki: Amelia i Kuba. Godzina duchów
oraz Kuba i Amelia. Godzina duchów.

Aby na spotkaniach dla nikogo nie zabrakło miejsc, najlepiej zarejestrować się: rejestracja@fldd.pl lub pod numerem telefonu: 12 421 29 41, w Warszawie tel. 22 82 96 680. Uwaga: Rejestracja nie jest potrzebna do uzyskania autografu na stoisku Firmy Księgarskiej Olesiejuk.


Udostepnij
Glodne Slonce

9 Responses to “Majowe spotkania”

 1. Bookish'a Says:

  Rejestracja? W sensie, gdy sie zarejestruje na Wrocław już nie trzeba rezerować biletów na film przez kino, wszystko “w cenie” itp?

 2. Rafal Kosik Says:

  Nie mam pojęcia. W tej rejestracji chodzi o to, żeby mieć pewność, że się wejdzie, w przypadku, jeśli będzie za dużo chętnych. Ja się nie zamierzam rejestrować i dopiero na miejscu się przekonam, czy mnie wpuszczą;)

 3. Fan anonim Says:

  Czy to aby rozsądne? Fani mogliby być zawiedzeni jeśliby jednak Pana nie wpuścili ;-).

 4. Bookish'a Says:

  O nie…muszę przyjść z rodzicem…

 5. Viola Says:

  Czy we Wrocławiu będzie Pan 1 dzień, czy w piątek 30 maja również będzie można Pana spotkać?

 6. DemolitionMan121 Says:

  A będą jakieś rozmowy z Panem jak w zeszłym roku? A jeśli tak to o której? (Warszawa)

 7. Rafal Kosik Says:

  Będzie coś w rodzaju warsztatów literackich, dla trochę młodszych czytelników. Przy okazji, potem powinna się znaleźć chwila na mini-konferencję (godzina 17:00).

 8. bajka Says:

  Panie Rafale, czyli jeśli mam 15 lat nie mogę zarejestrować się na spotkanie we Wrocławiu? :/ Czy będę chociaż miała możliwość dostać autograf? :)

 9. Julia R. Says:

  Dzień dobry :) Jestem ogromną fanką Pana książek, i nie mogę się doczekać zobaczenia Pana! Oczywiście będę, razem z przyjaciółką :)
  Mam jeszcze pytanko: czy Felix, Net i Nika oraz Koszmarna Podróż to kolejny tom, czy tylko opowiadanie? I czy jest kontynuacją serii?

  Pozdrawiam
  Julia

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).