Lektura dobra jak…

Felix Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie - okładkaJeśli chodzi o styl, to „Nadprogramowe historie” są napisane równie dobrze, inteligentnie i elegancko, jak poprzednie dziesięć tomów. I tak jak w powieściach, tak i tu znajdziemy idealne połączenie akcji i warstwy obyczajowej, horroru i romantyki. Ale skłamałbym, gdybym napisał, że humoru i refleksji też jest po równo. Tej drugiej jest tyle co zawsze, czyli w sam raz, ale współczynnik uhumorzenia (możecie mi wierzyć, że jest takie słowo - od dzisiaj) Rafał Kosik postanowił zwiększyć co najmniej kilkukrotnie. (więcej na szortal.com…)


Udostepnij
Glodne Slonce

6 Responses to “Lektura dobra jak…”

 1. Fan anonim Says:

  Fajna recenzja. Również uważam ze NH są świetne.

 2. Zdobywczak Says:

  Ciekawie dobrane słowa :)
  A jeśli chodzi o konkurs na recezję FNiN oraz NH, ten organizowany przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Powergraph, to wiadomo już kiedy będą wyniki? Jakiś wstępny termin przynajmniej…

 3. Arawis Says:

  haaa, ciekawa recenzja… hm. taaak mi sie nie chce wybierac sie do empiku, bo to mi taaak nie po drodze, ale mooooze sie skusze i kupie w koncu, bo juz sie tak zbieram od dobrych kilkunastu dni.

 4. Nowaaa Says:

  Zasmażka z wisienką obsypana płatkami czekoladowymi… ciekawa kombinacja :)
  Jednak muszę przyznać, że książka też jest bardzo ciekawa i zaskakująca. W pełni zgadzam się z recenzją, NH odczuwam bardzo podobnie. Recenzja też jest fajnie napisana, jej autor umie zainteresować czytaczy. Podobało mi się też to, że nie było żadnych spojlerów (chociaż już dawno przeczytałam książkę, nie lubię jak ktoś w recenzjach zdradza część książki).
  @Arawis, mi też nie było zbytnio po drodze do Empika (musiałam jechać z rodzicami samochodem do sklepu), ale pojechałam po książkę trzy dni po premierze. Serdecznie polecam Ci iść/jechać do Empika, czy do jakiejś ambitniejszej księgarni i cieszyć się z książki :D

 5. Fan anonim Says:

  Ja do Empiku też nie mam blisko, ale bardzo lubie ten sklep.

 6. ilcattivo13 Says:

  Jakby co, książkę można kupić również w sklepie internetowym Powergraphu. Wtedy nigdzie nie trzeba jeździć, książkę odbieracie siedząc w domku, a i nieraz jakaś promocja się przydarza ;)

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).