Książki, które leczą (i uczą)

Felix Net i Nika oraz Sekret Czerwonej Hańczy - okładkaDawno nie czytałam rzeczy tak mądrej, zabawnej i uroczej. No i tak fantastycznie przemyślanej. Jestem przekonana, że na młodych czytelnikach seria nie tylko zrobi duże wrażenie, ale że ma ogromną wartość edukacyjną i zachęci zarówno do czytania, jak i uruchomienia talentów i wyobraźni. Dla mnie BOMBA. (więcej na Foch!…)


Udostepnij
Glodne Slonce

9 Responses to “Książki, które leczą (i uczą)”

 1. Bratzacieszyciela Says:

  Nie sposob nie podzielic opinii. Wiedzy technicznej tak przekazanej i dostosowanej do poziomu kazdego (dziecka, doroslego, a jestem inzynierem przez przypadek) nie spotyka sie w przyrodzie poza ta seria.

 2. Fan anonim Says:

  To prawda że przy okazji czytania tych książek, można się niejednej rzeczy nauczyć.

 3. maniak Says:

  A ja mam pytanie niezwiązane z tematem, ale nie wiem gdzie je zadać wiec zadaję tutaj. Czy są nowe informacje dotyczące filmu Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka?

 4. Rafal Kosik Says:

  Prace wolno pełzają. Dostałem stypendium na prace scenariuszowe. Nic ponadto nie wiadomo.

 5. Nora Says:

  Tylko żeby Laura była w miarę dobrze zagrana… bo będzie kicha bez niej. I fajnie by było, jakby aktorzy grali trochę mniej sztucznie… :)

 6. serpens volucer Says:

  Kicha to będzie bez Reginy… Jeśli będzie źle zagrana(Albo, broń-jakakolwiek-rzeczo-która-siedzi-tam-u-góry-i-ciągnie-za-sznurki, wycięta… W sumie nie darowałbym gdyby było tam tyle powycinane co w TMK), Film straci wiele na wartości…

 7. Fan anonim Says:

  Mam nadzieję że dopilnuje Pan, żeby nie zepsuli tego filmu.

 8. BW Says:

  Ma Pan w planach rozwinąć wątek nowych znajomości Neta?

 9. Temerir Says:

  Trochę nie na temat ale co tam ;) SCH niedawno skończyłem i ogólnie jest świetnie, właśnie na taki tom czekałem, tylko jest tak o 100 stron za krótki, (moim skromnym zdaniem), do tej pory czuję się jak bym skończył jedynie kilka rozdział a nie całość :) Co do filmu to też mam nadzieję że wyjdzie kapkę lepiej niż TMK gdyż przepaść między filmem a książką jest głębsza niż Rów Mariański.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).