Krótki wywiad na Bookjob.pl

Udzieliłem krótkiego wywiadu serwisowi Bookjob.pl. Zainteresowanych odsyłam tutaj.


Udostepnij
Glodne Slonce

10 Responses to “Krótki wywiad na Bookjob.pl”

 1. Michał Says:

  Trochę krótki wywiad i sprytnie pan nie odpowiedział na pytanie dotyczące wydawnictw. :)

 2. Ponury Żniwiarz Says:

  Ten wywiad jest krótszy niż ,,krótki'’.

 3. Justyna Says:

  Bardzo krótki, w sumie nic, czego dotąd byśmy nie wiedzieli :)

 4. fan Says:

  Ten wywiad jest pewnie poto, żeby zapełnić stronę czymś nowym.

 5. Rafal Kosik Says:

  Jak zwykle, w większości przypadków wywiad przeczytają ci, którzy nie czytali poprzednich.

 6. CezarIXen Says:

  I jak zawsze osoba odpowiedzialna za wywiady, choć zahaczyła o temat wydawnictwa, to nie była łaskawa spytać o plany tegoż… A spytać o tak wdzięczny temat jak ,,WDC” to tak trudno…

 7. Nika Clevleen Says:

  Oj, króciutkie. :-/

 8. Karo Says:

  bardzo krótki i nie ma tam tego czego bym już nie wiedziała i zgadzam się z fan i CezarIXen

 9. Ponury Żniwiarz Says:

  Dopadłem wreszcie Świat Zero i od wczoraj sobie go czytuję i ciągle wyłapuję jakąś nieścisłość. Na początku, kiedy jest apel, do FNiN podchodzi pani Jola Haber, wychowawczyni pierwszej “a” - FNiN są w drugiej klasie. Później, kiedy jest scena, podczas której Nika się dowiaduje, że już nie chodzi do swojego gimnazjum, mówi jej o tym Jola… Chaber. To jak na razie najbardziej rzuciło mi się w oczy. Jak mi się coś przypomni, albo dojrzę coś jeszcze, to napiszę.

 10. Ponury Żniwiarz Says:

  Okej, skończyłem Świat Zero i mam pytanie. Jestem zacofany, bo większość już dawno przeczytała, więc nie wiem czy ta kwestia była już poruszana, dlatego zapytam. Dlaczego przejście przez Pierścień milicyjny nie spowodowało skoku czasowego? Przecież wszystkie Pierścienie do tego właśnie służyły, tylko ten w Instytucie działał inaczej, bo nie miał bliźniaka. Taka teoria właśnie przecież się w książce pojawia, a potem… zupełnie jakby się Pan pogubił. No bo jeśli przez jakikolwiek inny Pierścień można zrobić skok do świata alternatywnego, to dlaczego w TMK przy tylu skokach nie zdarzyło się to ani razu?

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).