Konkurs w konkursie

Felix Net i Nika - okładka Nadeszły prace konkursowe, a teraz Wy możecie na nie zagłosować! Zwycięski projekt dostanie wyróżnienie w konkursie głównym, to znaczy najnowszy tom z dedykacją, a jeśli jury (czyli ja) wybierze ten sam projekt, w naszym konkursie wygra kolejny z największą liczbą głosów. Głosujcie, bo to jest konkurs ekspresowy!


Udostepnij
Glodne Slonce

4 Responses to “Konkurs w konkursie”

 1. noname Says:

  Okładki niezłe, ale dość daleko im jednak do poprzednich części. Mam nadzieję, że nie przyjdzie Panu do głowy zastosowanie tej samej sztuczki do treśći książki :)

 2. czytelnik Says:

  Pierwsza praca najlepsza. Bardzo klimatyczna. W sumie warto odświeżyć stylistykę okładek. Felix,Net i Nika dorastają, więc może odświeżona szata stylistyczna była by dobrym pomysłem.

 3. Milosz Says:

  Tylko dlaczego nie zrobi Pan sam okładki? Te wszystkie okładki są niezłe, ale daleko im do poprzednich. A poza tym wszystkie inne były ANIMOWANE!!! Nie może teraz nagle być ‘’normalnej'’. Ludzie!!! Zróbcie coś!!! ( ja już podjąłem pewne kroki )

 4. noname Says:

  @Milosz
  W sensie, że bo? Końkurs już chyba się skończył, a z danego słowa raczej się nie wycofają. Dokąd kroki mogłeś podjąć?

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).