Konkurs dymkowy

Z okazji 2 urodzin Efantastyki, portal i wydawnictwo Powergraph zapraszają na konkurs! Do wygrania trzy egzemplarze powieści Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka. Aby je wygrać, musicie wykazać się inwencją twórczą, a dokładniej uzupełnić „dymki” na obrazku. Co mówią Net i Nika, a co myśli Felix? To zależy tylko od Was! Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone książkami oraz opublikowane na Efantastyce. Więcej szczegółów na stronie organizatora.


Udostepnij
Glodne Slonce

13 Responses to “Konkurs dymkowy”

 1. Donald Says:

  Mam pytanko: należy wypełnić dymki czy wysłać tekst mailem?

 2. tesska Says:

  Obie formy dopuszczalne, tylko w wypadku wysyłania samego tekstu należy jasno zaznaczyć, która wypowiedź ma być w którym dymku :)

 3. Michelle Says:

  O kurcze, chciałabym wygrać , niestety nie ma na razie pomysłu:(

 4. Michelle Says:

  Do 10 września czas? Więc jeszcze może coś wymyślę:)

 5. tesska Says:

  Powodzenia! :)

 6. Justyna Says:

  Nie mam po co brać udziału w konkursie bo mam swój egzemplarz 3K ;) Ale pomysł ciekawy.

 7. tesska Says:

  …na prezent ;)

 8. Justyna Says:

  Nie, nie miałabym komu dać ;)

 9. Smile Says:

  A ja już mam peeełno pomysłów! I jeden kłopot ( zawsze tan sam ) - który pomysł najlepszy ?! Tyle, że ja też posiadam własny egzemplarz xD Ale ten pomysł z prezentem nie jest zły, więc spróbuje ;) Albo spróbuje spróbować ;]

 10. Cokolweik Says:

  Czytam komentarze na stronie konkursu. W oczy rzuciło mi się to samo pytanie co tutaj, też pierwszy komentarz… I jeszcze jedna z odpowiedzi: “Dymków nikt nie ruszy”. Nie che mi się robić konta tylko bo to by jej odpowiedzieć. Może ta osoba jest też tu: Dymki się ruszy, damy radę nawet we wspomnianym paincie.

 11. tesska Says:

  Osoba jest tu, tak przypadkiem ta osoba organizuje konkurs.
  Osoba pragnie zauważyć, że jeśli zadaniem konkursowym jest uzupełnienie dymków, to nie jest nim dorysowanie czegokolwiek, bez względu na to, czy z Paincie, czy w Photoshopie.

 12. tyśśka Says:

  ciekawy pomysł!
  niestety mam już tą część no i nie mam pomysłu ;p
  może do wygrania 8 część FNiN..;)
  będzie superr;dd

 13. Jakub Says:

  Chętnie bym wzią udział jak do wygrania była by 8 część bo 7 mam

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).