Koniec obchodów rocznicy wybuchu II wojny światowej

Koniec obchodów rocznicy wybuchu II wojny światowej


Udostepnij
Glodne Slonce

10 Responses to “Koniec obchodów rocznicy wybuchu II wojny światowej”

 1. Mathew Says:

  słuchał Pan utworu Pawła Kukiza “Sztajnbach” jeśliu nie to jest ona dostępna na stronie www.powiernictwo-polskie.pl -warto

 2. LIK Says:

  Chce by pan to przeczytał więc pisze to tu; przeglądając podręcznik z polskiego rzuciło mi się pana nazwisko (to nowa książka bo idziemy nową ustawą jako 1 gimnazjum) znajdujące się przy potęgach polskiej literatury; przy Kochanowskim i Reymontcie. Z fragmentowali FNiN i GNL i przeznaczyli na niego aż 3 strony (zaszaleli normalnie). Za kilka lat pan będzie sławny jak Rowling ‘owa!!! A co do obrazka to nie kapuje.

 3. moon_girl Says:

  Ha! Nieźle. Jaki to podręcznik?

 4. Iza Says:

  Ja mam starą książkę,,Między nami'’. W tym z piątej klasy jest nawet fragment HP i Komnaty, ale GNL nie ma:((
  I powtarzam pytanie przedmówczyni-jaki?

 5. Martyna Says:

  Mathew chodi chyba o to, że 1 września na Polske napadły niemcy a bodajże 17 Rosja jeśli dobrze pamiętam.Musiałam sie 2 lata temu całej książki do historii do 6 klasy wykuć bo mnie pani na konkursy ciągała.Panie Rafale a o to Panu chodzi?

 6. LIK Says:

  To książka “Między nami” nowa wersja do 1 gimnazjum.

 7. Rafal Kosik Says:

  Tak, chodzi o 17 września.

 8. Hankes Says:

  Ależ przecież Rosjanie wcale nie napadli zbrojnie na Polskę. Tylko do niej kulturalnie wkroczyli ; )

  Najlepiej będzie jak obliczymy średnią ważoną z 1. września i 17. września, a uzyskamy jedną rocznicę, której obchody będą podwójnie huczne. Tylko kto podejmie się wyznaczenia wagi dla obu dat?

 9. Kelle Says:

  Ja proponuję 4 czerwca ;)

 10. Buba Says:

  Do opowiadania w podręczniku “Między Nami”. Opowiadanie zostało zmienione i nie ma tam nic o schronisku. Nie wiem czy to błąd czy tylko go skrócili.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).