Kończy się głosowanie na SFINKSA

Do północy 31 maja można jeszcze oddać swój głos na SFINKSA, nagrodę czytelników fantastyki dla najlepszej Książki Roku, Polskiej Powieści Roku, Zagranicznej Powieści Roku, Polskiego Opowiadania Roku i Zagranicznego Opowiadania Roku.

Książki i opowiadania z wydawnictwa Powergraph - Opowieści z meekhańskiego pogranicza Roberta M. Wegnera, Zaksięgowani Kuby Małeckiego, Labirynty Michała Cetnarowskiego oraz dwie moje: Mars i Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka - biorą udział w głosowaniu na Książkę Roku, Polską Powieść Roku i Polskie Opowiadanie Roku.

Jeśli je czytaliście i spodobały się Wam na tyle, żeby zasłużyć na głos, zapraszam do głosowania :-). Jeśli zaś nie czytaliście, zapraszam do Czytelni Powergraphu, do lektury opowiadań Wszyscy jesteśmy Meekhańczykami, Za godzinę powinna tu być i Labirynty. Być może jeszcze zdążą się Wam spodobać ;-).

Wręczenie nagród nastąpi w trakcie 17. Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki na zamku krzyżackim w Nidzicy, 11 czerwca 2010 roku


Udostepnij
Glodne Slonce

23 Responses to “Kończy się głosowanie na SFINKSA”

 1. Justyna Says:

  Zagłosowałam xD Opowiadania musiały obejść się smakiem, bo żadnych nie czytałam. W książce roku 3K wygrało z Gone, Marsa nie czytałam więc wolałam zagłosować na Królową Ciemności i Artemisa Fowla, są świetne. Życzę Panu powodzenia, mam nadzieję, że dostanie Pan którąś z nagród :)

 2. Rafal Kosik Says:

  Powyżej jest link do plików PDF z opowiadaniami.

 3. QbaK Says:

  Witam, kiedy zostanie ogłoszona obsada do filmu Felix Net i Nika oraz TMK? Bo wszyscy czekają i nic…Może Pan uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć chociarz kiedy rozpoczną sie zdjęcia?

 4. BlackButterfly Says:

  *Qbak: Cóż… Pod notką ,,Poznański casting do filmu” są co jakiś czas udzielane informacje co do castingu, ale na razie nie warto tam wchodzić, bo ok.100 komentarzy zajęła tam niedawno kłótnia. Teraz się uspokoiło. Ale jak będzie coś wiadomo, to przecież pan Rafał na pewno napisze. Teraz z tego co wiem uczestnicy, którzy się zakwalifikowali do drugiego etapu czekają na III etap. Ostateczny.

 5. BlackButterfly Says:

  *Qbak: Pani reżyser mówiła mi, że zdjęcia rozpoczną się w wakacje.

 6. BlackButterfly Says:

  Zagłosowałam na Marsa i 3K.

 7. Felix Says:

  Ja tak samo. ;)

 8. net Says:

  Ja zawsze będę głosować na pana książki.

 9. Zuzanna Says:

  Zagłosowałam tylko na 3k, być może dlatego, że Marsa nie czytałam ;) Mam nadzieję, że 3k wygra, bo naprawdę zasługuje na tę nagrodę. Ps: Mówi się “tę”, czy “tą” nagrodę :)?

 10. gothic114 Says:

  Ja głosowałem tak.

  Książka roku

  1. Felix, Net i Nika oraz trzecia kuzynka
  Kosik Rafał
  2. ?ups!
  Pratchett Terry
  3. Mars
  Kosik Rafał

 11. Rafal Kosik Says:

  Mam problem z takimi plebiscytami, bo rzadko jest tak, że uda mi się przeczytać choćby połowę książek, na które pewnie bym głosował. I pojawia się dylemat, czy głosować na najlepszą z tych, które przeczytałem, czy na tę, o której wiem że jest pewnie lepsza, ale jej jeszcze nie przeczytałem.

  No i dodatkowa komplikacja: w kategoriach, gdzie są moje książki, w ogóle nie głosuję.

 12. Wiedźma Says:

  Gdzieś wkradł się błąd na oficjalnej stronie nagrody. Pierwotnie podawano, że głosowanie trwa do 31 maja (tak jak i Pan podał powyżej ;)), a tymczasem dzisiaj pojawiła się informacja o zamknięciu głosowania. Kto się spóźnił, ten już nie zagłosuje.

  Niemniej - powodzenia, Panie Rafale!

 13. BlackButterfly Says:

  Zastanawiam się, czy nie zmienić loginu na Chochlik…

 14. BlackButterfly Says:

  Znaczy nicka.

 15. wera Says:

  zagłosowałam na pana książki i na lema (uwielbiam gościa) mam nadzieję że uda się panu wygrać. powodzenia!

 16. tesska Says:

  Zuzanna - “tę nagrodę”.

  Głosowałam krótko po ogłoszeniu, że można, więc w niektórych kategoriach nie pamiętam już, na co głosowałam… :P

 17. jarema27 Says:

  niestety nie zdążyłem,może za rok,w sumie dziwny zbieg okoliczności 2008 głosów mój jeszcze kogoś i nasz nieszczęśliwy 2010 rok by się pojawił…

 18. jarema27 Says:

  Niestety nie zdążyłem zagłosować.Może za rok,a tak nawiasem mówiąc to ciekawy zbieg okoliczności z liczbą głosów,których było 2008.Jeszcze dwa głosy i mielibyśmy nasz nieszczęśliwy 2010 rok…

 19. Maryś Says:

  Strasznie się ciesze !
  Mieszkam w Norwegii i mieliśmy projekt ,żeby napisać o wybranym pisarzu i jego jednej książce. Można też było wiele dodać. Dostałam tak : 4 = za prezentację ( to po norwesku , więc nie złościć się ! ), 3 = za język (a co mi tam język !), 5 = zawartość !!!
  Jeeej , nieźle się cieszę :-)
  Oczywiście wszystko napisałam skąd czerpałam wiadomości i obrazki ! Bardzo się podobały nauczycielce Pana obrazki :D Koleżanka za to podziwiała wewnętrzną stronę okładki.

  Pisałam o Trzech Kuzynkach :-)

 20. Maryś Says:

  aha , i niestety nie zdążyłam zagłosować :/

 21. Jestem Hardkorem Says:

  http://www.youtube.com/watch?v=n4PS3fUiQs0
  Pewnie wiele błędów, ale ;)

 22. Laura Says:

  lizusy ;P

 23. Rafal Kosik Says:

  Dziękuję za link, no i za tę prezentację również. To też dobry sposób na promocję FNiN.

Leave a Reply

Przed wyslaniem komentarza na wszelki wypadek skopiuj jego tresc do clipboardu (CTRL+A CTRL+C). Jesli cos sie rypsnie i komentarz pojdzie w kosmos, bedziesz mogl sprobowac ponownie (CTRL+V).